Ierīces dati

Neatkarīgi no tā, vai vārāt ūdeni, gatavojat tēju vai uzsildāt sastāvdaļas, Explore 7 tējkanna ļauj ērti pielāgot sildīšanas procesu. Pielāgojamā vadība katru reizi nodrošinās ideāli piemērotu temperatūru. Kā arī saglabās to līdz pat 40 minūtēm.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Electrolux - Tējkanna - E7K1-6BP

Temperatūra, kas pielāgota jūsu gaumei

Explore 7 tējkannas uzdevums ir atvieglot ideālas temperatūras sasniegšanu un uzturēšanu, pateicoties precīziem vadības iestatījumiem. Vai tā būtu zīdaiņu pārtika pie 40 °C, zaļā tēja pie 80 °C vai kafija pie 95 °C — tējkanna automātiski pārstās karsēt, kad tā sasniegs jūsu atlasīto temperatūru.

Electrolux - Tējkanna - E7K1-6BP

Jūsu temperatūra — uzturēta 40 minūtes

Jūsu izvēlētā temperatūra tiks uzturēta līdz 40 minūtēm, pateicoties Explore 7 tējkannai un tās siltuma uzturēšanas funkcijai. Tējkannas pamatnē apslēptais elements aktivizēsies katru reizi, kad ūdens siltums samazināsies par 2 °C.

Electrolux - Tējkanna - E7K1-6BP

Brīvi pieejams vāks atvieglotai tīrīšanai

Explore 7 tējkannas vāks atveras ar vienu netraucētu darbību, izvairoties no nevēlamiem šļakstiem. Tā lielais izmērs ļauj ievietot tajā visu roku, tāpēc tīrīšana ir pavisam vienkārša. Savukārt netraucētai ikdienas lietošanai tējkannu var novietot atpakaļ uz 360° pamatnes jebkurā virzienā.

Electrolux - Tējkanna - E7K1-6BP

Drošības funkcijas standarta komplektācijā

Explore 7 tējkannas neslīdošā pamatne gādā vispirms par drošību, samazinot slīdēšanas un izlīšanas risku. Turklāt tējkanna automātiski izslēdzas, kad tā ir tukša, atslēdzot jaudu, tiklīdz tā konstatē, ka tvertnē nav pietiekami daudz ūdens.

Electrolux - Tējkanna - E7K1-6BP

Kaļķakmens filtrs labākai garšai

Pateicoties kaļķakmens filtram, Explore 7 atbrīvos ūdeni no piemaisījumiem, nodrošinot garšīgāku ūdeni ilgākam laikam.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone