Ierīces dati

Sāciet savu kulinārijas pieredzi pārliecinoši. 800 Kitchen Machine atvieglo eksperimentēšanu. Putojiet, maisiet un mīciet ērti un pārskatāmi.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Par 30 % vairāk maizes klaipu vienā piegājienā*

Divas ietilpīgas 6 l un 4 l bļodas dod iespēju izvēlēties jums atbilstošāko izmēru. Izmantojiet 6 l bļodu, lai pagatavotu par 30 %* vairāk maizes klaipu. Tāpat varat izmantot abas bļodas dažādu recepšu pagatavošanai.

* Salīdzinot ar Electrolux Kitchen Machine (E5KM1-4BPT / HA-3481E) saskaņā ar iekšējo testēšanu (2022. g.)

Līdz pat 20% ātrāka mīklas sajaukšana

Ļaujiet savam asistentam tikt galā ar garlaicīgo daļu. Planetāra kustība nodrošina visu sastāvdaļu kārtīgu sajaukšanu, lai neviena sastāvdaļa nepaliktu neskarta, nodrošinot līdz pat 20%** ātrāku mīklas samaisīšanu un vienmērīgu, gludu tekstūru.

**Salīdzināts ar Electrolux virtuves iekārtu (E5KM1-4BPT / HA-3481E), balstoties uz iekšējo testu (2022)

Ērta eksperimentēšana ar dažādajiem rīkiem un papildpiederumiem

Dažādi gatavošanas rīki un papildpiederumi ļaus jums eksperimentēt pavisam ērti. Komplektā ietilpst mīklas āķis mīklas mīcīšanai, putotājs glazūrām un bezē pagatavošanai, SoftEdgeBeater ar integrētu silikona lāpstiņu un vēl daudz kas cits.

PerfectRiseLid™ ērtai kontrolei

PerfectRiseLid™ ir ideāli piemērots mīklas uzbriedināšanai. Tas ļauj cirkulēt optimālam gaisa daudzumam, kas nodrošina pareizo mitrumu mīklas uzbriešanai un neļauj mīklas virsmai izžūt. Rezultāts ir garšīgas maizītes, katru dienu.

Uzraugiet mīklu: spēcīgā LED gaisma nodrošina pilnīgu redzamību

Virtuves iekārtā ir integrēta LED gaisma, lai jūs varētu viegli uzraudzīt maisīšanas un mīcīšanas gaitu, pat ja jūsu virtuves apgaismojums nav ideāls.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone