Ierīces dati

Blenderis ar 5 ātrumiem un pulsa režīmu, 800W, TruFlow® asmens, 1.5l stikla krūze, nerūsoša tērauda krāsā

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Lielisks blendēšanas rezultāts, lieliska garša

Pagatavojiet gardu smūtiju vai ērti un ātri sasmalciniet ledu katru dienu, pateicoties optimizētajam TruFlow® asmens dizainam un jaudīgajam motoram, iegūstot gardus rezultātus un viendabīgu tekstūru.

Optimāla blendēšana, pateicoties TruFlow® asmens dizainam

Četri TruFlow® nerūsējošā tērauda asmeņi rada jaudīgu rotāciju, optimizējot blendēšanas procesu un nodrošinot vislabāko rezultātu.

Jaudīgs 800W motors

Jaudīgais motors atvieglo izsmalcinātu recepšu pagatavošanu, kā arī efektīvi sablendē cietas sastāvdaļas un sasmalcina ledu, garantējot viendabīgu un gardu rezultātu.

Dažādi ātrumi un pulsēšanas funkcija

Iegūstiet vislabāko rezultātu ik reizi, izvēloties optimālāko jaudu no 5 ātrumiem un pulsēšanas funkciju, pārliecināti un ātri sablendējot jebkādas sastāvdaļas ērtā veidā.

1,5 litru ietilpība

Blendējiet veselīgus un gardus smūtijus un desertus visai ģimenei vai pagatavojiet vairāk porciju, ko sasaldēt un baudīt vēlāk, pateicoties 1,5 litru ietilpīgajam stikla traukam.

Iespēja mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā, ērta tīrīšana

Gan trauku, gan asmeņus var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā. Asmeņi ir ērti noņemami, tādējādi atvieglojot tīrīšanu un ietaupot jūsu laiku.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone