Ierīces dati

Sākot ar šķēlēs sagrieztas maizes atsaldēšanu, beidzot ar beigeļu apbrūnināšanu — Explore 7 sērijas tosteris nodrošina precīzu rezultātu. Regulējamie iestatījumi ļauj jums pagatavot ideālu grauzdiņu. Un, pateicoties papildu piederumiem, jūs pat varat uzsildīt smalkmaizītes.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Precīzi rezultāti katru reizi, izmantojot septiņus iestatījumus

Explore 7 sērijas tosterim varēsiet pielāgot piemērotākos iestatījumus neatkarīgi no maizes veida. Izvēlieties vienu no septiņām dažādajām brūnuma pakāpēm — maizei ar mīkstu garozu, piemēram, briošs, vai maizei ar cietu garozu, piemēram, ciabatta. Jūsu tostermaize pēc jūsu izvēles.

Atkausējiet vai uzsildiet, piespiežot tikai vienu pogu

Beķerejas svaigums maizītēs ar Explore 7 uzsildīšanas iestatījumu. Programma saudzīgi uzsildīs visu maizīti, negrauzdējot to. Savukārt klaipiņus un šķēles, kas saglabāti saldētavā, var ātri atsvaidzināt pēc jūsu gaumes, izmantojot atkausēšanas iestatījumu.

Sildīšanas restītes un pretputekļu vāka ka papildpiederumi

Maigi sasildiet smalkmaizītes un kruasānus, izmantojot komplektācijā iekļautās sildīšanas restītes. Parocīgo piederumu novieto uz tostera, tādējādi ļaujot bez piepūles vienmērīgi sasildīt maizīti, kas ir par lielu, lai ietilptu tosterī. Savukārt plastmasas vāks pasargās no putekļiem, kad tosteris netiek lietots.

Precīzi rezultāti, pateicoties funkcijai “pacel un apskaties”.

Pateicoties funkcijai “pacel un apskaties", grauzdiņš vairs nepiedegs. Ar sviru darbināmā sistēma ļauj jums uzmest aci grauzdiņam, neizslēdzot ciklu. Tādējādi jūs varat gūt ideālu rezultātu katru reizi un bez nekādas zīlēšanas.

Vienkārša tīrīšana, izmantojot drupatu uztvērēju.

Integrētā drupatu uztvērēja uzdevums ir uztvert katru drupatu, tādējādi tosteris nebūs jāapgriež otrādi, kad būs pienācis laiks ātriem tīrīšanas darbiem. Uztvērēju var ērti izņemt un iztukšot, ietaupot laiku, kas parasti tiek veltīts apkopei un citiem tīrīšanas darbiem.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone