Ierīces dati

Easy2Clean panna cepeškrāsnij

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Electrolux - Cepešpanna - E9OOAF11

Easy2Clean paplāte — jo tirīšanai ir jābūt vieglai

Easy2Clean paplātei ir nepiedegošs keramiskais pārklājums, lai varētu gatavot bez cepamā papīra. Tas neļauj pielipt arī taukvielām un netīrumiem, tāpēc viss, kas nepieciešams tīrīšanai bez piepūles ir ūdens, mitra drāna un nedaudz trauku mazgājamā līdzekļa.

Electrolux - Cepešpanna - E9OOAF11

Brīvība gatavot kā vēlaties — ar Easy2Clean paplāti

Easy2Clean paplātei ir inovatīvs keramikas pārklājums, kas piedāvā iespēju gatavot desertus vai lasi cepamā papīra vai liekām taukvielām. Tās atšķirīgā virsma ļauj viegli pārvietot pārtiku no paplātes uz šķīvja.

Electrolux - Cepešpanna - E9OOAF11

Pateicoties Easy2Clean paplātei, tīrīšana tagad it vieglāka kā vēl nekad

Easy2Clean paplāte ar XERADUR 2 pārklājumu no ILAG® ļauj izvairīties no mērcēšanas, beršanas un agresīvām ķimikālijām. Easy2Clean paplātes tīrīšanai jums būs vajadzīga tikai mitra drāniņa, silts ūdens un mazliet trauku mazgājamā līdzekļa, un tā atkal būs mirdzoši tīra.

Electrolux - Cepešpanna - E9OOAF11

Easy2Clean paplāte. Droša un izturīga gatavošanas paplāte, kas nav toksiska

Easy2Clean paplāte ir netoksiska, videi draudzīga cepeškrāsns paplāte. Tās keramiskais pārklājums nesatur PTFE un pFOA sintētiskos savienojumus, kas var būt kaitīgi augstā temperatūrā. Gatavojiet droši un ar pārliecību ar Easy2Clean paplāti.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Garantiju pārskati
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone