Ierīces dati

Easy2Clean plāts cepeškrāsnij

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Easy2Clean plāts — jo tīrīšanai ir jābūt vieglai

Easy2Clean plātij ir nepiedegošs keramiskais pārklājums, lai varētu gatavot bez cepamā papīra. Tas neļauj pielipt arī taukvielām un netīrumiem, tāpēc viss, kas nepieciešams, lai tīrītu bez piepūles, ir ūdens, mitra lupatiņa un nedaudz trauku mazgājamā līdzekļa.

Brīvība gatavot kā vēlaties — ar Easy2Clean plāti

Easy2Clean plātij ir inovatīvs keramikas pārklājums, kas piedāvā iespēju gatavot desertus vai lasi bez cepamā papīra vai liekām taukvielām. Plāts īpašā virsma ļauj viegli pārvietot pārtiku no plāts uz šķīvja.

Pateicoties Easy2Clean plātij, tīrīšana tagad it vieglāka kā vēl nekad

Easy2Clean plāts ar XERADUR 2 pārklājumu no ILAG® ļauj izvairīties no mērcēšanas, beršanas un agresīvām ķimikālijām. Easy2Clean plāts tīrīšanai jums būs vajadzīga tikai mitra drāniņa, silts ūdens un mazliet trauku mazgājamā līdzekļa, un tā atkal būs mirdzoši tīra.

Electrolux - Cepešpanna - E9OOAF11

Easy2Clean plāts. Droša un izturīga gatavošanas plātSe, kas nav toksiska

Easy2Clean plāts ir netoksiska, videi draudzīga cepeškrāsns paplāte. Tās keramiskais pārklājums nesatur PTFE un pFOA sintētiskos savienojumus, kas var būt kaitīgi augstā temperatūrā. Gatavojiet droši un ar pārliecību ar Easy2Clean plāti.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone