Ierīces dati

Tvaicēšanas komplekts. Šis profesionāliem pavāriem paredzētais nerūsējošā tērauda trauks ļauj tvaikam cirkulēt ap ēdienu, kas nodrošina ātru un vienmērīgu pagatavošanu. Dažādā izmēra piederumi ir piemēroti gaļai, zivīm, rīsiem un dārzeņiem, bet mazākā panna ar vāku lieliski noder mērcēm.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Electrolux - Trauku komplekts tvaicēšanai - PKKS8

Trauki gatavošanai ar tvaiku — no maza izmēra līdz lielam

Ar Deluxe 8 trauku komplektu gatavošanai ar tvaiku varat gatavot ar tvaiku visu veidu ēdienus tieši savā cepeškrāsnī. Nerūsējošā tērauda trauki ir paredzēti gan maza, gan liela apjoma ēdieniem, sniedzot jums vairāk veselīgu iespēju.

Electrolux - Trauku komplekts tvaicēšanai - PKKS8

Ēdiet veselīgāk, gatavojot ar komplektu gatavošanai ar tvaiku.

Nerūsējošā tērauda komplekts gatavošanai ar tvaiku sniedz jums iespēju gatavot ar tvaiku savā cepeškrāsnī kā profesionālam pavāram. Rezultātā jūs iegūstat gardus un veselīgus ēdienus.

Electrolux - Trauku komplekts tvaicēšanai - PKKS8

Izbaudiet augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda izturīgumu.

Izturīgos kvalitatīvos nerūsējošā tērauda materiālus var mazgāt veļas mazgājamajā mašīnā un tie ir piemēroti pārtikas produktu uzglabāšanai ledusskapī.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone