Ierīces dati

Vakuuma iepakošanas ierīce.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Atklājiet ēdiena patieso garšu

Ātrā gaisa izsūkšana apvienojumā ar vēl stingrāku noslēgšanu nodrošina gardāku ēdienu katru reizi. Uzlabota funkcionalitāte un unikāls dizains ērtai un ātrai lietošanai.

Nodrošina vakuumu, pateicoties dubultajai noslēgšanai

Sagatavojiet nevainojamu vakuuma maisiņu, pateicoties jaunajiem iestatījumiem mitriem vai sausiem ēdieniem, pielāgojot noslēgšanas laiku un izmantojot dubultās noslēgšanas funkcionalitāti. Jūsu maisiņš būs noslēgts, bet ēdiens būs aizsargāts.

Samazina ūdens zudumu ēdienā līdz pat 40%

Saglabājiet ēdiena garšu un sulīgumu, izmantojot nevainojamos vakuuma maisiņus. Samaziniet ūdens zudumu ēdienā līdz pat 40%, kas nodrošinās labāku garšu un struktūru sous-vide gatavošanas laikā.

* Iekšējās testēšanas ziņojums par sous-vide gatavošanu. Atkarībā no produkta un temperatūras rezultāts var atšķirties.

Ikdienai piemērots vieds dizains

Integrēts rokturis vieglākai lietošanai un ērtākai piekļuvei maisiņiem. Viss, kas jums nepieciešams, jau ir ietverts ierīcē: rullīša uzglabāšanas funkcija un griezējs atvieglos maisiņu sagatavošanu, lai ēdiens ir gatavs vienā acumirklī.

Nepārtraukti lielisks sniegums bez pārkaršanas

Veicot daudzas iepakošanas darbības, pārtraukums nav nepieciešams, jo Explore vakuuma iepakotājs var veikt līdz pat 100 cikliem nepārtrauktu iepakošanas darbību, nepārkarstot un neietekmējot kvalitāti.*

*Iekšējās testēšanas ziņojums. Izmantojot sausus produktus / sausa funkcionalitāte.

Uzlabota funkcionalitāte

Paplašiniet Explore vakuuma iepakošanas ierīces izmantošanas iespējas ar komplektā iekļauto papildu caurulīti, un tagad radiet vakuumu arī pārtikas uzglabāšanas konteineros.*

*Neietilpst komplektā. Pārtikas uzglabāšanas konteinerus iespējams iegādāties atsevišķi.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone