Ierīces dati

830x515 mm, Hob2Hood, bez rāmja, 4 indukcijas zonas, skārienjūtīga vadība atsevišķi katrai zonai, Wi-fi, trauka atpazīšana, taimeris, tilta, jaudas pastiprināšanas, pauzes un taustiņu bloķēšanas opcijas

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Jūsu virtuve jūsu gaumē

Mūsu indukcijas plīts virsma 800 Flexibridge® ar tvaika nosūcēju eXTractor palīdz uzplaukt jūsu virtuves dizaina idejām. Tvaika nosūcējam nav jābūt novietotam virs plīts virsmas, tādējādi tas atbrīvo telpu, sniedzot jums iespēju iekārtot virtuvi atbilstoši savai gaumei, bez ierobežojumiem.

Kitchen Design Freedom — atbrīvojiet telpu bez ierobežojumiem

Atbrīvojiet telpu un ļaujiet uzplaukt savām dizaina idejām ar Kitchen Design Freedom. Uzstādiet tvaika nosūcēju sev ērtā vietā, jo tas likvidē nepieciešamību novietot tvaika nosūcēju virs plīts virsmas. Izbaudiet vairāk brīvības savā virtuvē.

Funkcija Double FlexiBridge® maksimālam elastīgumam gatavošanas laikā

Funkcija Double FlexiBridge® nodrošina četru segmentu gatavošanas virsmas, kas ir savienojamas līdz pat četrās zonās maksimālam gatavošanas elastīgumam. Tagad varat pagatavot ēdienu, izmantojot dažāda izmēra katlus un pannas, jo katra plīts virsmas puse ir pielāgojama jūsu vajadzībām.

Klusi attīriet virtuves gaisu ar Breeze

Funkcija Breeze atsvaidzina virtuves gaisu zemā trokšņa līmenī pēc tam, kad pabeigta gatavošana. Tagad pēc maltītes varat atpūsties vai izklaidēt viesus no tvaikiem brīvā, patīkamā vidē.

Filtrs 2-in-1 (Divi vienā) svaigākam virtuves gaisam

Filtrs 2-in-1 ietver gan ogles, gan tauku filtru, lai uzturētu svaigu gaisu virtuvē. Izņemamo filtru ir viegli izmazgāt trauku mazgājamajā mašīnā un reģenerēt cepeškrāsnī pagarinātam lietošanas periodam.

Iegūstiet vairāk no savām ierīcēm ar lietotni My Electrolux Kitchen App

Lietotne My Electrolux Kitchen App sniedz jums paziņojumus, kad ir nepieciešama apkope, kā arī lietderīgus ieteikumus un funkcijas, attālinātas vadības iespējas un palīdz jums paildzināt savu ierīču kalpošanas laiku. Pievienojiet savas ierīces lietotnei, lai iegūtu maksimālu to lietderīgumu.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone