Ierīces dati

Ar ventilatora palīdzību karstais gaiss tiek vienmērīgi cirkulēts no cepeškrāsns tilpnes augšas līdz apakšai, pastāvīgi un uzticami gatavošanas procesā iegūstot labu rezultātu.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Gatavošana ar gaisa cirkulāciju  — vienmērīgai karsēšanai cepeškrāsnī

Gatavojot ar gaisa cirkulāciju, ventilators vienmērīgi izkliedē karstumu gan cepeškrāsns tilpnes augšā, gan apakšā. Rezultāts ir vienmērīgāka, paredzamāka gatavošana.

Keramiskā plīts virsma — ātrai gatavošanai.

Keramiskā plīts virsma ir viegli tīrāma un nodrošina ātru gatavošanu ar keramiskajām zonām, kas ātri uzkarst un nodrošina precizitāti bez piepūles.

Electrolux - Elektriskā plīts - LKR62001CW

Saņemiet vairāk no savas cepeškrāsns ar XXL ietilpību

Jūsu cepeškrāsns XXL ietilpība ļauj maksimāli uzlabot ēdiena gatavošanu. Lielāka efektivitāte nozīmē, ka gatavojot var iegūt vairāk un paļauties uz savām receptēm, lai nepieciešamības gadījumā pabarotu vairāk cilvēku.

Ērta tīrīšana ar AquaClean

Tīrīšanai nav jābūt nepatīkamam pienākumam, jo krāsns pašattīrīšanos veicina mitruma spēks. AquaClean funkcija nodrošina ūdens iztvaikošanu cepeškrāsns pamatnē un tvaiks atbrīvo virsmas no piekaltušiem taukiem un ēdiena paliekām. Tādējādi baudot ērtu un dabisku pašattīrīšanos.

Stikla durvis, kuras var vienkārši uzturēt tīras

Stikls, kas ir cepeškrāsns durvīs, ir vienkārši tīrāms. Durvis un stikla paneļus iesējams pilnībā noņemt un veikli notīrīt.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone