Ierīces dati

Pagatavo gardas maltītes, izmantojot gāzes plīts virsmu. Ēdiena gatavošana uz gāzes ir viegli kontrolējama, ātri reaģējoša un vienkārši lietojama, atvieglojot mērces sabiezināšanu vai steiku strauju apcepšanu. Lai jūs varētu gatavot pārliecināti un izbaudīt gāzes spēku.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Aizdedzini. Apcep. Pasniedz. Ātra gatavošana uz gāzes

Sagaidiet ātrus rezultātus, gatavojot uz brīvi stāvošās plīts gāzes virsmas. Gāze sniedz jaudīgu, pielāgojamu karstumu. Tāpēc gatavošanu katlā vai pannā iespējams uzsākt, tiklīdz liesma ir aizdedzināta. Mazāks gaidīšanas laiks, dodot iespēju vairāk koncentrēties uz garšas niansēm.

Electrolux - Gāzes plīts - LKG604012W

Garšīgi ēdieni, pagatavoti cepeškrāsnī ar grilu

Izbaudiet elastīgu pieeju gatavošanā, izmantojot mūsu gāzes cepeškrāsni ar elektrisko grilu. Tas ļauj pagatavot ēdienus, kas nebūtu iespējami parastā gāzes cepeškrāsnī. Atraisiet savu daiļradi un pagatavojiet zeltaini brūnus sacepumus, kraukšķīgu lazanju vai drumstalas garnējumam.

Tā ir cepeškrāsns, ko var tīrīt ērtāk un vienkāršāk!

Izņemamie plauktu turētāji atvieglo tīrīšanu, ļaujot piekļūt pie stūriem, lai visu krāsni varētu iztīrīt ātrāk un ērtāk.

Cepeškrāsns, kas pati sevi attīra, lai tas nebūtu jādara jums

Katalītiskās tīrīšanas funkcija palīdz izvairīties no netīrumu un taukvielu uzkrāšanās brīvi stāvošās plīts cepeškrāsnī. Šī pašattīrīšanas tehnoloģija automātiski sāk darboties, kad temperatūra sasniedz 250°C, atttīrot no ēdiena gatavošanas pārpalikumiem, lai tīrīšana būtu ērta.

Rotējošais iesms ideāliem cepešiem tieši no jūsu cepeškrāsns

Šis rotējošais iesms ir vienkāršākais veids, lai nodrošinātu, ka pasniedzat lielisku cepeti. Tas ir pilnīgi automātisks, tādēļ jums tas nav jāgriež ar roku.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone