Ierīces dati

Mūsu indukcijas plīts virsma 800 Flexibridge® ar tvaika nosūcēju eXTractor palīdz uzplaukt jūsu virtuves dizaina idejām. Tvaika nosūcējam nav jābūt novietotam virs plīts virsmas, tādējādi tas atbrīvo telpu, sniedzot jums iespēju iekārtot virtuvi atbilstoši savai gaumei, bez ierobežojumiem.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Electrolux - Plīts virsma ar nosūcēju - KCC85450

Kitchen Design Freedom — atbrīvojiet telpu bez ierobežojumiem

Atbrīvojiet telpu un ļaujiet uzplaukt savām dizaina idejām ar Kitchen Design Freedom. Uzstādiet tvaika nosūcēju sev ērtā vietā, jo tas likvidē nepieciešamību novietot tvaika nosūcēju virs plīts virsmas. Izbaudiet vairāk brīvības savā virtuvē.

Electrolux - Plīts virsma ar nosūcēju - KCC85450

Funkcija Double FlexiBridge® maksimālam elastīgumam gatavošanas laikā

Funkcija Double FlexiBridge® nodrošina četru segmentu gatavošanas virsmas, kas ir savienojamas līdz pat četrās zonās maksimālam gatavošanas elastīgumam. Tagad varat pagatavot ēdienu, izmantojot dažāda izmēra katlus un pannas, jo katra plīts virsmas puse ir pielāgojama jūsu vajadzībām.

Electrolux - Plīts virsma ar nosūcēju - KCC85450

Klusi attīriet virtuves gaisu ar Breeze

Funkcija Breeze atsvaidzina virtuves gaisu zemā trokšņa līmenī pēc tam, kad pabeigta gatavošana. Tagad pēc maltītes varat atpūsties vai izklaidēt viesus no tvaikiem brīvā, patīkamā vidē.

Electrolux - Plīts virsma ar nosūcēju - KCC85450

Filtrs 2-in-1 (Divi vienā) svaigākam virtuves gaisam

Filtrs 2-in-1 ietver gan ogles, gan tauku filtru, lai uzturētu svaigu gaisu virtuvē. Izņemamo filtru ir viegli izmazgāt trauku mazgājamajā mašīnā un reģenerēt cepeškrāsnī pagarinātam lietošanas periodam.

Electrolux - Plīts virsma ar nosūcēju - KCC85450

Iegūstiet vairāk no savām ierīcēm ar lietotni My Electrolux Kitchen App

Lietotne My Electrolux Kitchen App sniedz jums paziņojumus, kad ir nepieciešama apkope, kā arī lietderīgus ieteikumus un funkcijas, attālinātas vadības iespējas un palīdz jums paildzināt savu ierīču kalpošanas laiku. Pievienojiet savas ierīces lietotnei, lai iegūtu maksimālu to lietderīgumu.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Jau esat šīs ierīces īpašnieks?

Reģistrējiet savu ierīci, lai optimizētu savu pieredzi.

Reģistrējiet ierīci Atbalsts
skats uz pludmali, klintīm un elpu aizraujošiem viļņiem