Ierīces dati

740x510 mm, 5 degļi, gāze uz stikla, melna, vadība ar kloķīšiem ar nerūs. tērauda apdari un integrētu elektr. aizdedzi, čuguna trauku turētāji, gāzes kontrole

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Iestatiet piemērotāko liesmu savam iecienītākajam ēdienam

Izbaudiet gatavošanu bez rūpēm, izmantojot mūsu 600 StepPower gāzes plīts virsmu. Jūs varat kontrolēt liesmas līmeņus, iestatot tos no 1 līdz 9. Lielisku maltīti pagatavot būs ļoti ērti, jo nebūs nepieciešams lieki pieliekties, lai apskatītos, kas notiek.

Uzticama gatavošana ar StepPower

Kontrolējiet liesmu precīzi, pateicoties StepPower vadībai. Izvēlieties liesmas līmeni no 1 līdz 9, ērti iestatot jaudu bez liekas pieliekšanās, lai apskatītos.

Speed Burner deglis ātrai gatavošanai

Gāzes Speed Burner degļi ir ātrs un efektīvs gatavošanas risinājums. Atšķirībā no parastajām gāzes plīts virsmām Speed Burner degļi patērē par 20% mazāk enerģijas. Tāpat tas akurāti virza liesmu uz katlu un pannu pamatni, lai ēdienu uzkarsētu ātrāk.

Jaudīgās liesmas deglis - izteiktākai garšai

Pastipriniet ēdiena garšu, izmantojot jaudīgās liesmas degli. Tas nodrošina lielu karstumu, kas piemērots garneļu ātrai apcepšanai vai garšvielu apgrauzdēšanai.

Jūties kā profesionāls šefpavārs, pateicoties režģa veida čuguna balstiem

Piešķiriet savai plītij profesionālu izskatu. izmantojot režģa veida čuguna balstus. Šie izturīgie balsti būs stabils pamats gatavošanai. Pateicoties izturīgajam materiālam, tie kalpos ilgi.

Electrolux - Gāzes plīts virsma - KGG75362K

Neapšaubāma drošība.

Mūsu gāzes plīts virsma ir aprīkota ar automātisku drošības funkciju, kas atslēdz gāzes padevi, ja liesma nejauši nodziest.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone