Ierīces dati

Sense Boil+Fry, 770x510 mm, Saphir Matt, 4 indukcijas zonas, bez rāmja, skārienjutīga vadība katrai zonai, Hob²Hood, trauka atpazīšana, kreiso zonu tilts, Eko taimeris, jaudas pastiprināšanas, pauzes un bērbu drošības funkcijas, Auto-Off

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Gatavošanas palīgs — labākais šefpavāra palīgs

Sense Boil & Fry gatavošanas sensori intuitīvi nosaka, kad pielāgot karstumu, lai novērstu pārmērīgu karsēšanu. Sensori uztur nevainojamu temperatūru lieliskiem rezultātiem, palīdzot ietaupīt enerģiju neatkarīgi no tā, ko gatavojat.

Sense Boil & Fry - jūsu personīgais gatavošanas asistents

Sense Boil & Fry gatavošanas sensori darbojas kā ideāls gatavošanas palīgs. Plīts intuitīvi pielāgojas, lai jūsu katls nepārvārītos vai panna nepiedegtu – lai nodrošinātu vienmēr nevainojamus rezultātus neatkarīgi no gatavošanas.

Ilgstoša elegance ar mazāk skrāpējumiem

Īpašs jaunais stikls ilgāk saglabā plīts virsmas izskatu kā jaunu, ar mazāk skrāpējumiem. Eleganto, pret pirkstu nospiedumiem un traipiem noturīgo SaphirMatt apdari ir arī vieglāk tīrīt.

Funkcija Bridge — labākai gatavošanas pieredzei

Funkcija Bridge savieno kopā divas zonas, ērti radot lielāku gatavošanas zonu. Lielisks risinājums lieliem katliem un pannām vai plākšņveida grilam, lai gatavotu ērti un karstums izplatītos vienmērīgi pa visu virsmu.

Hob2Hood® — svaigam gaisam virtuvē bez piepūles

Hob2Hood® funkcija nodrošina svaigu gaisu virtuvē, lai jūs varat koncentrēties uz gatavošanu. Tā automātiski savieno plīti ar tvaika nosūcēju un pielāgot ventilatora ātrumu atbilstoši plīts virsmas jaudai. Daudz intuitīvāka gatavošanas pieredze.

Gatavojiet ātrāk ar PowerBoost

PowerBoost funkcija nodrošina intensīvu karstumu, kad tas nepieciešams, lai ātri uzkarsētu katlus un pannas. Tas ir lielisks risinājums kartupeļu vārīšanai, gaļas apcepšanai vai citiem mērķiem, kad nepieciešama ātra uzkarsēšana.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone