Ierīces dati

Sense Boil & Fry gatavošanas sensori intuitīvi zina, kad regulēt siltumu, lai novērstu pārvārīšanos. Sensori uztur jūsu pannu ideālā temperatūrā, lai iegūtu nevainojamus rezultātus un ietaupītu enerģiju — neatkarīgi no tā, ko gatavojat.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Sense Boil & Fry - jūsu personīgais gatavošanas asistents

Sense Boil & Fry gatavošanas sensori darbojas kā ideāls gatavošanas palīgs. Plīts intuitīvi pielāgojas, lai jūsu katls nepārvārītos vai panna nepiedegtu – lai nodrošinātu vienmēr nevainojamus rezultātus neatkarīgi no gatavošanas.

CookSmart skārienjutīgs displejs. Automātiski izcili rezultāti

Iegūstiet nevainojamus gatavošanas rezultātus, nospiežot pogu ar CookSmart skārienjūtīgo displeju. Gatavojiet paši, vai izmantojiet gatavošanas palīgu, lai uzlabotu gatavošanas rezultātu un paplašinātu savas zināšanas.

Izmantojiet gatavošanas palīgfunkcijas un vienkāršus norādījumus

Intuitīvās gatavošanas palīgfunkcijas izvēlas pareizos iestatījumus perfektiem rezultātiem — atkarībā no tā, ko gatavojat. Tiek sniegti vienkārši norādījumi soli pa solimnorādījumus, lai palīdzētu jums veiksmīgi sagatavot jaunas receptes un paplašināt savas prasmes.

Bridge funkcija - elastīgākai gatavošanas pieredzei

Bridge funkcija ērti savieno divas zonas, lai izveidotu lielāku gatavošanas zonu. Ideāli piemērots jūsu lielizmēra katliem un pannām vai plancha grilam, lai gatavotu ar vienmērīgu siltuma sadalījumu pa visu virsmu.

Gatavojiet ilgtspējīgāk, izmantojot Eco Tips

Eco Tips atvieglo ilgtspējīgu gatavošanu un enerģijas taupīšanu, vienlaikus nodrošinot izcilus rezultātus. Gūstiet labumu no praktiskiem gatavošanas padomiem tieši uz plīts.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone