Ierīces dati

600 Flex Bridge indukcijas plīts virsma atvieglo gatavošanu. Izvēlieties kādu no trim izkārtojuma iespējām izcilai izvēles brīvībai, kad vienlaikus izmantojat dažādus katlus un pannas. Izvēlieties divas vidēja izmēra zonas — mazu, lielu vai īpaši lielu zonu grilēšanas cepešpannai.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Flex Bridge pielāgojas dažādu izmēru traukiem

Indukcijas plīts virsmas funkcija Flex Bridge atvieglo gatavošanu. Trīs izkārtojuma iespējas sniedz lielāku izvēles brīvību, kad vienlaikus izmantojat dažādus katlus un pannas. Izvēlieties divas vidēja izmēra zonas — mazu, lielu vai īpaši lielu zonu grilēšanas cepešpannai.

Pārbīdiet katliņu, lai uzstādītu vēlamo karstumu ar PowerSlide

Ar funkciju PowerSlide® ātri un ērti pārslēdzieties no vienas karsēšanas jaudas uz otru. Pārvietojiet pannas un katlus no vienas zonas ar iepriekš iestatītu temperatūru uz otru. Vienalga, vai nepieciešams apcept vai sautēt, dariet to bez pārtraukuma, pilnvērtīgi izmantojot gatavošanas zonu un viegli pagatavojot maltītes.

Hob2Hood® nepārspējamām ērtībām

Hob2Hood® funkcija bezvadu režīmā savieno plīts virsmu ar tvaika nosūcēju. Sāciet gatavot, un tvaika nosūcējs automātiski noregulēs iestatījumus, gādājot par labāko nosūkšanu, pamatojoties uz plīts virsmas jaudas iestatījumiem. Tas padara smagos darbus, tādēļ jūs varat ar visu sirdi (un rokām) nodoties kulinārijas mākslai. 

Pilnīga elastība ar 4 individuālajām zonu vadībām

Individuālā zonu vadība sniedz pilnīgu kontroli, gatavojot iecienītāko maltīti. Ērti pārvaldiet dažādus iestatījumus — no bērnu drošības aktivizēšanas un taimeru iestatīšanas līdz funkcijas PowerBoost izmantošanai, lai ātri pagatavotu ēdienu.

Spēcīgs karstums vienā mirklī ar PowerBoost

Aktivizējiet PowerBoost funkciju, lai gūtu tūlītēju karstuma uzliesmojumu gatavošanas laikā. Tā ir ideāli piemērota, lai ātrāk pagatavotu ēdienus. Jūs varat uzvārīt ūdeni ātrāk kā jebkad iepriekš un sakarsēt pannu, kad tā nepieciešama produktu apcepšanai uz lielas uguns.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone