EIV87675

Indukcijas virsma 800. sērija ar TotalFlex , plānā virsma (SLIM-FIT) 80 cm

Ierīces dati
hidden
Noliktavā
hidden
Pievienot grozam
Platums (mm) 780
Gatavošanas zonas 6
Zona lieliem traukiem (Flex zona)Ir
Ēdiena gatavošanas sensors-
Bridge funkcija
Bridge funkcija
Hob2Hood®
Hob2Hood®
Individuāli zonu taimeri
Individuāli zonu taimeri
Ierīces dati
780x520 mm, 6 indukcijas zonas, bez rāmja, ar noslīpētu priekšmalu, Hob2Hood, slīdošā vadība, TotalFlex, trauka atpazīšana, Eko taimeris, jaudas pastiprināšanas un bērbu drošības funkcijas, Auto-Off
Gatavojiet jebkurā vietā uz plīts virsmas

Vēlaties plīts virsmu, kas automātiski atpazīst katlus un pannas? Bez problēmām! Vēlaties gatavot dažāda izmēra traukos? Bez problēmām! Atsaucīgā 800 TotalFlex plīts stikla virsma ļauj gatavot gandrīz jebkurā vietā uz virsmas.

TotalFlex nozīmē, ka ir vieta visu izmēru katliem un pannām

TotalFlex automātski nosaka katlu un pannu dažādo izmēru un izveido attiecīgu gatavošanas zonu zem tiem, lai jūs varētu traukus novietot un pārvietot traukus pa dažādām virsmas vietām.

Gatavošanas zonas iedegas ar ActiveTouch

Kad trauks tiek novietots uz plīts virsmas, automātiski tiek izgaismoti atbilstošie vadības elementi, lai jūs zinātu, kuru slīdvadības skalu izmantot gatavojot attiecīgajā zonā. Velkot ar pirkstu pa vadības skalu, vienkārši noregulējiet nepieciešamo temperatūru un jau pavisam drīz baudiet gardu maltīti.

Electrolux - Indukcijas plīts virsma - EIV87675
Hob2Hood® nepārspējamām ērtībām

Hob2Hood® funkcija bezvadu režīmā savieno plīts virsmu ar tvaika nosūcēju. Sāciet gatavot, un tvaika nosūcējs automātiski noregulēs iestatījumus, gādājot par labāko nosūkšanu, pamatojoties uz plīts virsmas jaudas iestatījumiem. Tas padara smagos darbus, tādēļ jūs varat ar visu sirdi (un rokām) nodoties kulinārijas mākslai. 

Intensīvs karstums nekavējoties ar PowerBoost

Aktivizējiet PowerBoost funkciju, lai gatavojot saņemtu intensīvu, maksimālu karstumu. Šī funkcija ir ideāli piemērota, lai pagatavotu ēdienu ātrāk. Jūs variet uzvārīt ūdeni ātrāk kā jebkad un panna steika apcepšanai būs uzkarsēta nekavējoties.

Electrolux - Indukcijas plīts virsma - EIV87675
Laika atskaite katrai zonai

Vairāku ēdienu vienlaicīga pagatvošana var būt sarežģīta, bet tādai nav jābūt laika atskaites noteikšanai. Iestatiet taimeri atsevišķi katrai gatavošanas zonai un, kad laika atskaite būs beigusies, plīts virsma automātiski izslēgsies.

woman on couch with mobile phone
Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides