Ierīces dati

590x520 mm, 2 indukcijas zonas (sensoru vadība, jaudas pastiprināšana, tilta funkc., taimeris, Stop&Go funk.) + 2 gāzes degļi (kloķu vadība, elektriskā aizdedze, gāzes kontrole, čuguna trauku balsti)

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Paredzēts dažādām produktu pagatavošanas vajadzībām

Pateicoties gāzes degļu un elektriskās gatavošanas zonas kombinācijai, tagad varat ērti izvēlēties nepieciešamo gatavošanas veidu.

Paredzēts dažādām produktu pagatavošanas vajadzībām

Pateicoties gāzes degļu un elektriskās gatavošanas zonas kombinācijai, tagad varat ērti izvēlēties nepieciešamo gatavošanas veidu.

Apvienojiet zonas, lai gūtu vairāk vietas gatavošanai, izmantojot tilta funkciju

Tilta funkcija ļauj jums apvienot divas atsevišķas gatavošanas zonas, radot vienu lielu virsmu. Temperatūras un laika iestatījumi tiek automātiski saskaņoti, tādēļ tā ir ideāli piemērota vairumam Plancha grilu vai cepeša katlu.

Uzticama gatavošana ar StepPower

Kontrolējiet liesmu precīzi, pateicoties StepPower risinājumam. Izvēlieties liesmas līmeni no 1 līdz 9, ērti iestatot jaudu bez liekas pieliekšanās, lai apskatītos.

Matt Black degļi - ietaupiet laiku un enerģiju

Matt Black degļi ir mazgājami trauku mazgājamajā mašīnā, kā arī, tie ietaupa līdz pat 20% patērētās enerģijas, jo uzkarst ievērojami ātrāk. Precīzs liesmas karstums nodrošina to, ka uzkarsēta tiek tikai nepieciešamā pannas vai katla virsma, tādējādi ietaupot enerģiju.

Čuguna trauku balsti garantētai stabilitātei

Čuguna trauku balsti garantē, ka pannas un katli vienmēr būs novietoti stabili un drošībā. Trauku balsti ir veidoti no vairākām noņemamām detaļām, lai gatavošana un tīrīšana nekad nesagādātu problēmas.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone