LIB60424CK

Indukcijas virsma 300. sērija 60 cm

Ierīces dati
hidden
Nav noliktavā
hidden
Uzraudzīt produktu
Platums (mm) 590
Gatavošanas zonas 4
-
Ēdiena gatavošanas sensors-
Ierīces dati
590x520 mm, 4 indukcijas zonas, bez rāmja, sensoru vadība, trauka atpazīšana, jaudas pastiprināšana, bērnu drošības/taustiņu bloķēšans opcijas, atlikušā siltuma indikācija, Auto-Off
Electrolux - Indukcijas plīts virsma - LIB60424CK
Visīsākais ceļš līdz garšai

Sakarsējiet plīts virsmu vairāk un ātrāk, izmantojot 300. sērijas indukcijas plīts virsmu. Tai nav nepieciešams iedegt gāzi vai iepriekš sakarsēt spirāles, tādēļ gatavošanas zonas sasniedz augstu temperatūru ātri, un ūdens sāk vārīties ātrāk kā jebkad agrāk. Turklāt tā nekavējoties reaģē, ja samazināt karstumu, nodrošinot jums pilnu kontroli.

Electrolux - Indukcijas plīts virsma - LIB60424CK
Ērti, ātri un droši — indukcija

Indukcijas tehnoloģija nogādā karstumu ātri un precīzi tieši vajadzīgajā vietā, tādēļ apkārtējā virsma paliek vēsa un droša. Tā arī nekavējoties reaģē uz temperatūras maiņu. Turklāt līdzenā virsma ļauj to ērti tīrīt.

Electrolux - Indukcijas plīts virsma - LIB60424CK
Kontrole ar vienu pieskārienu

Lai izmantotu indukcijas plīts virsmas vadību, sarežģīti norādījumi nav nepieciešami. Atveriet iestatījumus, izmantojot skārienjutīgo stikla virsmu, un jūs varat pavisam vienkārši palielināt vai samazināt temperatūru. Turklāt tai nav izvirzītas pogas un regulatori, tādēļ tīrīšanu nekas neapgrūtina.

Electrolux - Indukcijas plīts virsma - LIB60424CK
Jaudas pastiprināšanas funkcija. Ātri uzvāra ūdeni. Ātri uzkarsē pannas

Jaudas pastiprināšanas funkcija ātri uzvāra ūdeni un strauji uzkarsē pannas. Kad nepieciešama ātra gatavošanas uzsākšana, lai jūs varētu pavadīt vairāk laika, izbaudot savu maltīti.

Electrolux - Indukcijas plīts virsma - LIB60424CK
Nofiksējiet gatavošanas iestatījumus

Plīts virsmas taustiņu bloķēšanas funkcija rūpēsies, lai jūsu gatavošanas iestatījumi nemainītos, pat ja kāds nejauši pieskaras vadības panelim, piemēram, bērni. Tas arī nozīmē, ka jūs varat saslaucīt visus izlijušos produktus, netraucējot gatavošanas procesam.

Vienkāršs aizvietojums jūsu keramiskajai virsmai

ELX 100 sērijas indukcijas plīts virsma iederas jau esošajā darba virsmas izgriezumā, lai ērti nomainītu siltumu izstarojošo plīts virsmu.

woman on couch with mobile phone
Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides