EOB8S39WX

Tvaika cepeškrāsns 800. sērija ar SteamBoost , ar tvaika tīrīšanu

Ierīces dati
Noliktavā
€962
hidden
Ieskaitot PVN
Pievienot grozam
Iespējas, kas padara iepirkšanos vēl vienkāršāku

Energoefektīvākās cepeškrāsnis — taupa resursus, nodrošinot izcilu garšu

EcoLine cepeškrāsnis ir mūsu visenergoefektīvākie modeļi. Visiem modeļiem ir Tvaika funkcijas, kas ļauj gatavot zemā temperatūrā un ietaupīt līdz pat 20 % enerģijas*. Aprīkotas ar funkciju Tīrīšana ar tvaiku, kas izmanto līdz pat 95 %* * mazāk enerģijas, salīdzinot ar pirolītisko tīrīšanu.

*Pamatojoties uz iekšējo testu, kurā salīdzināta laša fileja, kas pagatavota ar FullSteam funkciju, pretstatā ar tradicionālo gatavošanu bez tvaika 170º temperatūrā. **Pamatojoties uz iekšējiem testiem, salīdzinot SteamPro cepeškrāsns (tīrīšana ar tvaiku) un SteamCrisp krāsns (pirolītiskā pašattīrīšanās) enerģijas patēriņu. **Tvaika tīrīšanas programmu ir patentējis Electrolux US2017082295 (A1) - TVAIKA KRĀSNS TĪRĪŠANAS METODE.
EcoLine
Tīrīšanas funkcijaTīrīšana ar tvaiku
Tilpums (L)70
EkrānsSkārienjūtīgs
Steamify®
Steamify®
SteamBoost krāsns
SteamBoost krāsns
Savienojamība
Savienojamība
Pārtikas sensors
Pārtikas sensors
Ātrā uzkarsēšana
Ātrā uzkarsēšana
Ierīces dati
A++, SteamBoost Steamify, 60x60 cm, nerūs.tēr., 70l, skārienjūt. vadības displejs, termozonde, Wi-Fi, tvaika tīr., 22 karsēšanas režīmi, 225 autom. progr., Softclosing durvis, TR1LFSTV
Vienkārša tvaicēšana izcilam rezultātam

800 SteamBoost cepeškrāsns ar Steamify® funkciju bloķē uzturvielas un mitrumu, jo, gatavojot ēdienu ar tvaiku, nav jāpievieno tauki, lai uzlabotu garšu. Baudiet nevainojamus rezultātus, vienkārši nospiežot pogu. Tikai atlasiet temperatūru un ļaujiet mums izdarīt pārējo.

Electrolux - Tvaika cepeškrāsna - EOB8S39WX
Steamify® — jūsu tvaika palīgs

Mūsu Steamify® funkcijas ietekmē gardu ēdienu pagatavošana ir pavisam vienkārša. Ievadiet parasti izmantoto gatavošanas temperatūru, un cepeškrāsns automātiski noregulē iestatījumus, tādēļ ēdiens tiek apstrādāts ar ideālu tvaika daudzumu. Veselīgāka, garšīgāka pārtika, pateicoties mūsu tvaika ekspertam.

Viedā virtuve — lietošanas ērtībai personalizēta palīdzība gatavošanā

Ar My Electrolux Kitchen lietotni jūs varat attālināti kontrolēt cepeškrāsni, izmantot partneru pakalpojumus un saņemt personalizētu palīdzību. Tas ir ērts veids, kā bagātināt Viedās virtuves pieredzi.

Electrolux - Tvaika cepeškrāsna - EOB8S39WX
Precīza gatavošana, izmantojot mūsu temperatūras sensoru

Pateicoties mūsu pārtikas sensoram, jūs varat gūt ideālus rezultātus katru reizi. Tas ļauj uzraudzīt gatavošanas procesu, nosakot temperatūru ēdiena centrā. Tas pat informēs, kad ēdiens sasniedzis vēlamo temperatūru, un apstādinās gatavošanas procesu.

Skārienekrāns — intuitīvs un funkcionāls, ar visu, kas pieejams

Izmantojot TFT skārienekrānu, varat viegli pielāgot cepeškrāsns temperatūru un laiku neatkarīgi no tā, vai cepat mafinus vai gatavojat lasi. Sniedzot nepieciešamo tehnoloģiju un palīdzību, lai pagatavotu sev tīkamus ēdienus.

Electrolux - Tvaika cepeškrāsna - EOB8S39WX
Ietaupiet laiku, izmantojot ātrās sakarsēšanas funkciju

Mūsu ātrās uzsilšanas funkcija gādā, lai cepeškrāsns būtu gatava lietošanai, kad jums tā nepieciešama. Pateicoties īsākam iepriekšējās uzsildīšanas laikam, salīdzinot ar parasto sildīšanu, jūs varat novirzīt laiku neaizmirstamām maltītēm.

woman on couch with mobile phone
Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides