Ierīces dati

CleanAir+ filtrā ir izmantota aktivētās ogles FACT® tehnoloģija*, lai absorbētu līdz pat 90% aromātu tikai 15 minūšu laikā*. Šajā komplektā ietilpst viens filtrs un viens filtra turētājs. Vienkārši piestipriniet to pie jebkura AEG /Electrolux ledusskapja plaukta. Labākam rezultātam mēs iesakām filtru nomainīt ik pēc sešiem mēnešiem.
*KX®’s FACT® (Fibrilētas adsorbenta celulozes tehnoloģija). **Iekšējais tests, kurā tika salīdzināti brīvstāvoši gaisa filtri saskaņā ar iekšējo testa metodi.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Nodrošiniet svaigumu ledusskapī, pateicoties CleanAir+ filtram ar FACT® tehnoloģiju. Izmantojot dabiskās aktīvās ogles FACT® tehnoloģiju*, līdz pat 90 % nevēlamo aromātu tiek absorbēti 15 minūtēs**.

CleanAir+ filtrs ar aktīvās ogles FACT® tehnoloģiju* likvidē līdz pat 90 % aromātu 15 minūtēs**. Labākiem rezultātiem iesakām filtru nomainīt reizi sešos mēnešos. Izbaudiet svaigu gaisu bez nevēlamiem aromātiem.

*KX® FACT® (fibrilētas adsorbentas celulozes tehnoloģija). **Uzņēmumā veikts salīdzinošais tests atsevišķam gaisa filtram, pamatojoties uz iekšējās testēšanas metodi.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone