ENP7TD75S

ledusskapis ar saldētavu apakšā , 700.sērija ar GreenZone , augstums 188.4cm

Ierīces dati
Noliktavā
€1,217
hidden
Ieskaitot PVN
Pievienot grozam
Iespējas, kas padara iepirkšanos vēl vienkāršāku

Mūsu energoefektīvākie ledusskapji – taupot resursus, vienlaikus samazinot pārtikas atkritumus*

EcoLine ledusskapji ir mūsu energoefektīvākie modeļi. Tajos ir arī unikāla otrreizēji pārstrādātas plastmasas iekšpuse un ekometrs, kas virza uz energoefektīvākiem iestatījumiem, vienlaikus samazinot pārtikas atkritumus.*

*Salīdzinot 500 ColdSense ledusskapjus. Pamatojoties uz ārējiem testiem par plauktos uzglabāta mīkstā siera un vārīta šķiņķa ēdamspējas ilgumu. Rezultāti var atšķirties atkarībā no pārtikas veida. Aprēķināts iespējamais pārtikas atkritumu samazinājums, pamatojoties tikai uz ierīces veiktspēju un neņemot vērā lietotāja uzvedību.
EcoLine
TehnoloģijaNo Frost
Enerģijas klaseD
Izmēri (AxPxDz)1894x710x560
TwinTech®
TwinTech®
HumidityControl®
HumidityControl®
TouchControl®
TouchControl®
Ierīces dati
700 GreenZone+ ledusskapim ar saldētavu ir noslēgta atvilktne sabalansētam mitruma līmenim, vienlaikus tas samazina pārmērīgu kondensāciju, kas palīdz novērst pārtikas bojāšanos. Tādējādi tiek saglabāti 95% vitamīnu, pasargājot augļus un dārzeņus, pateicoties atbilstošam mitruma daudzumam.*
*Vitamīnu saglabāšanas rādītājs noteikts, pamatojoties uz ārējo testēšanu C vitamīna saglabāšanai mellenēs pēc 11 dienām GreenZone+ nodalījumā.
Electrolux - Iebūvējams ledusskapis ar saldētavu - ENP7TD75S
Ar GreenZone tehnoloģiju tiek saglabāti līdz 95% vitamīnu.*

GreenZone+ ir ideāla uzglabāšanas atvilktne, kas novērš lieko mitrumu, vienlaikus saglabājot pareizo mitruma daudzumu jūsu dārzeņiem. Tas saglabā līdz pat 95% vitamīnu pat pēc 11 dienām, aizsargājot produktus ar pareizo mitruma daudzumu.*

*Vitamīnu saglabāšanas līmenis, pamatojoties uz ārējo testu par C vitamīna saturu mellenēs pēc 11 dienām GreenZone nodalījumā.
Electrolux - Iebūvējams ledusskapis ar saldētavu - ENP7TD75S
Inovācija — unikāls ledusskapis ar saldētavu no pārstrādātas plastmasas*

Ar lepnumu iepazīstinām ar mūsu ledusskapi ar saldētavu, kura iekšējais slānis ir ražots no 70% pārstrādātas plastmasas. Plastmasa no veciem ledusskapjiem tiek izmantota jaunu ledusskapju ražošanā, palīdzot samazināt atkritumus.

Electrolux - Iebūvējams ledusskapis ar saldētavu - ENP7TD75S
Par 45% lielāka ietilpība nekā standarta ledusskapim*

Pateicoties MaxiSpace, jūs iegūstiet par 45% lielāku ietilpību nekā standarta modeļos.* Tas ir augstāks un platāks nekā parastie ledusskapji, piedāvājot daudz vietas dažādiem produktiem.

*Salīdzinot ar tāda paša izmēra standarta ledusskapi ar saldētavu
Electrolux - Iebūvējams ledusskapis ar saldētavu - ENP7TD75S
Ar TwinTech® un No Frost pārtika tiek saglabāta pareizā mitrumā un ir sulīga

Jums nekad nebūs jāatkausē saldētava pateicoties TwinTech® un No Frost. Tā duālā dzesēšanas sistēma uztur pārtiku par 60% mitrāku, nekā ledusskapis ar vienu iztvaikotāju. Dzesēšanai neizmantojot sauso saldētavas gaisu, tas uztur ideālu mitrumu un pasargā pārtiku no izžūšanas.*

Electrolux - Iebūvējams ledusskapis ar saldētavu - ENP7TD75S
Pastāvīga kontrole. Ar Electrolux lietotni

Pārvaldiet ledusskapi no savas viedierīces. Saņemiet paziņojumus, ja ir palikušas atvērtas durvis, un apkopes ieteikumus, lai ledusskapis darbotos ar vislielāko efektivitāti. Uzziniet, kur un kā uzglabāt pārtikas preces, lai rūpīgi aizsargātu pārtikas kvalitāti.

woman on couch with mobile phone
Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides