Ierīces dati

700 GreenZone+ ledusskapim ar saldētavu ir noslēgta atvilktne sabalansētam mitruma līmenim, vienlaikus tas samazina pārmērīgu kondensāciju, kas palīdz novērst pārtikas bojāšanos. Tādējādi tiek saglabāti 95 % vitamīnu, pasargājot augļus un dārzeņus, pateicoties atbilstošam mitruma daudzumam.*
* Šo vitamīnu saglabāšanas rādītājs noteikts, pamatojoties uz iekšējo testēšanu C vitamīna saglabāšanai mellenēs pēc 11 dienām GreenZone+ nodalījumā.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Electrolux - Iebūvējams ledusskapis ar saldētavu - ENP7TD75S

Ar GreenZone tehnoloģiju tiek saglabāti līdz 95% vitamīnu.*

GreenZone+ ir lieliska uzglabāšanas atvilktne, jo tā novērš liekā mitruma klātbūtni, saglabājot gaisu piemērotu dārzeņu uzglabāšanai. Tādējādi tiek saglabāti 95% vitamīnu pat pēc 11 dienām, pasargājot augļus un dārzeņus, pateicoties piemērotam mitruma daudzumam.*

*Vitamīnu saglabāšanas pakāpe, pamatojoties uz ārējo testu par C vitamīna saturi mellenēs pēc 11 dienām GreenZone nodalījumā.

Electrolux - Iebūvējams ledusskapis ar saldētavu - ENP7TD75S

Lielisks risinājums — ledusskapis ar saldētavu no pārstrādātas plastmasas*

Ar lepnumu iepazīstinām ar mūsu ledusskapi–saldētavu, kura iekšējais slānis ir ražots no 70% pārstrādātas plastmasas. Plastmasa no veciem ledusskapjiem tiek izmantota jaunu ledusskapju ražošanā, palīdzot samazināt atkritumus.

Electrolux - Iebūvējams ledusskapis ar saldētavu - ENP7TD75S

Par 45% vairāk ietilpības nekā standarta ledusskapjiem*

Pateicoties MaxiSpace, iegūsiet par 45% vairāk ietilpības salīdzinājumā ar standarta ledusskapi ar saldētavu.* Tas ir augstāks un platāks par parastiem ledusskapjiem, tādējādi piedāvājot vairāk vietas dažādām lietām.

*Salīdzinājumā ar standarta izmēra ledusskapi ar saldētavu

Precīza temperatūras stabilitāte ar TwinTech® No Frost Plus tehnoloģiju

TwinTech® No Frost Plus tehnoloģija saglabā produktu garšu. Vairāk nekā 4 reizes labāka temperatūras stabilitāte, salīdzinot ar standarta* ledusskapjiem un saldētavām, un par 9% labāka energoefektivitāte,** nodrošinās, lai produkti saglabātos vislabāk, ietaupot enerģiju.

Esiet savienoti. Kontrolējiet ledusskapi no sava viedtālruņa

Lietotne My Electrolux Kitchen ļauj jums pārvaldīt galvenās ledusskapja funkcijas no viedtālruņa. Kontrolēt ledusskapja temperatūru vai saņemt paziņojumus, ja durvis ir palikušas atvērtas, un saņemt ieteikumus, lai uzturētu izcilu ledusskapja darbību.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Garantiju pārskati
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone