Ierīces dati

Izbaudiet pilnīgu elastību ar nevainojamo produktu aizsardzību un palīdzību maltīšu gatavošanā. Elastība un pielāgojamība tagad ir iespējama ar Multichill 0°C nodalījumu.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Izbaudiet vairāk iespēju pārtikas uzglabāšanā ar Multichill 0°C

Multichill 0°C ar individuālo temperatūras kontroli piedāvā elastību pārtikas uzglabāšanā neatkarīgi no tā, vai vēlaties uzglabāt svaigu gaļu vai zivi 0°C temperatūrā vai maltīšu pārpalikumus mazliet augstākā temperatūrā. Tā ir pielāgota aizsardzība jūsu produktiem.

Lietotnē izmantojiet sadaļu Ēdienu programmas, lai sagatavotu sastāvdaļas.

Saņemiet palīdzību ēdienu pagatavošanā, lietotnē aktivizējot ēdienu programmas. Iestatiet savu Multichill nodalījumu atkausēšanai, uzglabājiet ēdienu pārpalikumus ideālā 2⁰C temperatūrā vai pat mīklu pa nakti 5⁰C temperatūrā svaigai brokastu maizei.

Inovācija — unikāls ledusskapis ar saldētavu no pārstrādātas plastmasas*

Ar lepnumu iepazīstinām ar mūsu ledusskapi ar saldētavu, kura iekšējais slānis ir ražots no 70% pārstrādātas plastmasas. Plastmasa no veciem ledusskapjiem tiek izmantota jaunu ledusskapju ražošanā, palīdzot samazināt atkritumus.

Ar GreenZone tehnoloģiju tiek saglabāti līdz 95% vitamīnu.*

GreenZone+ ir ideāla uzglabāšanas atvilktne, kas novērš lieko mitrumu, vienlaikus saglabājot pareizo mitruma daudzumu jūsu dārzeņiem. Tas saglabā līdz pat 95% vitamīnu pat pēc 11 dienām, aizsargājot produktus ar pareizo mitruma daudzumu.*

*Vitamīnu saglabāšanas līmenis, pamatojoties uz ārējo testu par C vitamīna saturu mellenēs pēc 11 dienām GreenZone nodalījumā.

Pielāgojama saldētava lielākai elastībai

Izbaudiet elastību, pateicoties saldētavai, kas ir pārvēršama par ledusskapi. Tagad varat iestatīt saldētavas temperatūru uz +4°C, tādējādi palielinot ledusskapja ietilpību, vai turpināt to izmantot kā saldētavu temperatūrā no –15°C līdz –24°C.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone