Ierīces dati

Izbaudiet pilnīgu elastību ar maksimālu sastāvdaļu aizsardzību un palīdzību maltītes pagatavošanā. Ar Multichill 0°C nodalījumu jūs varat nodrošināt elastību, pielāgošanu un pielāgojamību.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Electrolux - Iebūvējams ledusskapis ar saldētavu - ENV9MC18S

Izbaudiet lielāku elastību pārtikas uzglabāšanā ar Multichill 0°C

Multichill 0°C ar neatkarīgu temperatūras kontroli piedāvā elastību pārtikas uzglabāšanā, neatkarīgi no tā, vai jēla gaļa un zivis jāuztur 0°C temperatūrā, bet pārpalikumi nedaudz siltākā. Tā ir pielāgota jūsu sastāvdaļu aizsardzībai.

Electrolux - Iebūvējams ledusskapis ar saldētavu - ENV9MC18S

Izmantojiet lietotnē esošās pārtikas programmas, lai sagatavotu sastāvdaļas.

Saņemiet palīdzību maltīšu gatavošanā, aktivizējot lietotnē pārtikas programmas. Iestatiet Multichill nodalījumu tā, lai droši atkausētu, uzglabātu pārpalikumus ideālā 2⁰ temperatūrā, vai pat uzglabātu sagatavotu mīklu uz nakti 5⁰ svaigai brokastu maizei.

Electrolux - Iebūvējams ledusskapis ar saldētavu - ENV9MC18S

Inovācija — unikāls ledusskapis ar saldētavu no pārstrādātas plastmasas*

Ar lepnumu iepazīstinām ar mūsu ledusskapi–saldētavu, kura iekšējais slānis ir ražots no 70% pārstrādātas plastmasas. Plastmasa no veciem ledusskapjiem tiek izmantota jaunu ledusskapju ražošanā, palīdzot samazināt atkritumus.

Electrolux - Iebūvējams ledusskapis ar saldētavu - ENV9MC18S

Ar GreenZone tehnoloģiju tiek saglabāti līdz 95% vitamīnu.*

GreenZone+ ir ideāla uzglabāšanas atvilktne, kas novērš lieko mitrumu, vienlaikus saglabājot pareizo mitruma daudzumu jūsu dārzeņiem. Tas saglabā līdz pat 95% vitamīnupat pēc 11 dienām, aizsargājot produktus ar pareizo mitruma daudzumu.*

*Vitamīnu saglabāšanas līmenis, pamatojoties uz ārējo testu par C vitamīna saturu mellenēs pēc 11 dienām GreenZone nodalījumā.

Electrolux - Iebūvējams ledusskapis ar saldētavu - ENV9MC18S

Pielāgojama saldētava lielākai elastībai

Izbaudiet elastību, pateicoties saldētavai, kas ir pārvēršama par ledusskapi. Tagad varat iestatīt saldētavas temperatūru uz +4°C, tādējādi palielinot ledusskapja ietilpību, vai turpināt to izmantot kā saldētavu temperatūrā no –15°C līdz –24°C.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

 

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Garantiju pārskati
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone