Ierīces dati

Ledusskapis ar saldētavu 500 ColdSense atgriež vajadzīgo temperatūru par 40 % ātrāk nekā standarta ledusskapji pēc durvju atvēršanas vai ēdiena ievietošanas. Tas palīdz izvairīties no temperatūras izmaiņu radītā kaitējumu pārtikai un novērš tās bojāšanos, samazinot pārtikas atkritumus līdz 20 %.*

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Electrolux - Iebūvējams ledusskapis ar saldētavu - LND5FE18S

Līdz pat 20 % mazāk pārtikas atkritumu nekā konkurenta produktiem.*

ColdSense nodrošina ledusskapim ar saldētavu vajadzīgo temperatūru par 40 % ātrāk nekā standarta ledusskapji pēc durvju atvēršanas vai ēdiena ievietošanas. Tas palīdz izvairīties no temperatūras izmaiņu radītā kaitējumu pārtikai un novērš tās bojāšanos, samazinot pārtikas atkritumus līdz 20 %.*

* Pamatojoties uz iekšējo pārbaudi, izmantojot iekšējās pārbaudes metodi, kura mēra kvalitatīvu pārtiku pēc 6 dienu uzglabāšanas un salīdzina ar konkurentu produktu ar līdzīgu elektronisko vadību.

Electrolux - Iebūvējams ledusskapis ar saldētavu - LND5FE18S

Nepārtraukts vēsums ar DynamicAir

DynamicAir gadā, lai ledusskapī tiktu uzturēta stabila temperatūra. Vēss gaiss izplatās visā tilpnē, tādēļ pārtika ir aizsargāta no sasilšanas pat tad, ja tiek atvērtas durvis.

Electrolux - Iebūvējams ledusskapis ar saldētavu - LND5FE18S

Mazāka saldētavas uzkopšana, izmantojot "LowFrost"

Integrētā "LowFrost" sistēma uztur saldētavas temperatūru, lai palīdzētu novērst salnas veidošanos. Labākai veiktspējai.

Electrolux - Iebūvējams ledusskapis ar saldētavu - LND5FE18S

Kompresors ar desmit gadu garantiju

Izbaudiet pilnīgu sirdsmieru, zinot, ka kompresoram ir desmit gadu garantija. Garantija sedz zaudējumus, kas varētu rasties, veicot darbu, transportēšanu, degazāciju un uzpildīšanu vai vispārēju apkopi.

Precīza pārtikas uzglabāšana ar iekšējo elektronisko vadību

Pārvaldiet savas pārtikas uzglabāšanas apstākļus ar iekšējo elektronisko kontroli. LED indikatori ērti parāda jums temperatūru, un iestatījumi sniedz iespēju atbrīvoties no minēšanas.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Jau esat šīs ierīces īpašnieks?

Reģistrējiet savu ierīci, lai optimizētu savu pieredzi.

Reģistrējiet ierīci Atbalsts
skats uz pludmali, klintīm un elpu aizraujošiem viļņiem