Ierīces dati

MultiSwitch+ zonu var viegli pārveidot no ledusskapja par saldētavu. Temperatūras diapazons — no -20 °C līdz 5 °C. Abas atvilktnes un telpa bez barjerām sniedz jums nepārspējamu pārtikas uzglabāšanas elastīgumu.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

MultiSwitch+ zona pielāgojas jūsu pārtikas uzglabāšanas vajadzībām

MultiSwitch+ zonā var iestatīt pārtikas atdzesēšanas vai sasaldēšanas iespēju pēc vajadzības. Temperatūras diapazons — no -20 °C līdz 5 °C. Abas atvilktnes un telpa bez barjerām sniedz jums labāku kontroli pār temperatūru un pārtikas uzglabāšanas iespējas.

Aizsargājiet jutīgākās ēdiena sastāvdaļas ar ChillZone 0°

ChillZone 0° palīdz nevainojami aizsargāt tādas jutīgas ēdiena sastāvdaļas kā gaļa, zivis un jūras veltes. Atsevišķais noslēgtais nodalījums ar 0 °C un zemāku temperatūru ir ideāli piemērots ēdiena tekstūras saglabāšanai.

Elegants izskats ar dizaina līniju

Ledusskapja saldētavas elegantais izskats lieliski papildinās moderno virtuvi ar tīrajām līnijām un pilnīgi plakano dizainu. Tātad jūs varat baudīt skaistu, bezšuvju apdari.

Aplūkojiet pārtiku labākā gaismā ar vispārējo apgaismojumu

Vispārējā apgaismojuma gaismas diožu josla nodrošina optimālu redzamību ledusskapja nodalījumā un vieglu vispārīgo apgaismojumu ierīces ārpusē. Turklāt vienlīmeņa rokturis ar fona apgaismojumu sniedz izcilu redzamību saldētavā.

Saglabājiet garšas ar "MultiFlow"

Pārtika tiek uzturēta vislabākajā veidā ar "MultiFlow". Šī tehnoloģija uztur stabilu temperatūru jūsu ledusskapī, neļaujot sastāvdaļām izžūt. Arī radot vidi, kas uztur ēdienu garšīgi līdz nākamajam veikala apmeklējumam.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Jau esat šīs ierīces īpašnieks?

Reģistrējiet savu ierīci, lai optimizētu savu pieredzi.

Reģistrējiet ierīci Atbalsts
skats uz pludmali, klintīm un elpu aizraujošiem viļņiem