Ierīces dati

E, 190 cm, pelēks+nerūs. tēr. izskats, net 343/179l, FrostFree, 0°C atvilktne, atsevišķa elektron. saldētavas un ledusskapja t° vadība, brīvdienu funkc., atvērtu durvju brīdin., 39db

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Iespēja atdzesēt, sasaldēt un veikt neskaitāmas citas darbības

MultiSwitch+ zonu var viegli pārveidot no ledusskapja par saldētavu. Temperatūras diapazons — no -20°C līdz 5°C. Abas atvilktnes un telpa bez barjerām sniedz jums nepārspējamu pārtikas uzglabāšanas elastīgumu.

MultiSwitch+ zona pielāgojas jūsu pārtikas uzglabāšanas vajadzībām

MultiSwitch+ zonā var iestatīt pārtikas atdzesēšanas vai sasaldēšanas iespēju pēc vajadzības. Temperatūras diapazons — no -20°C līdz 5°C. Abas atvilktnes un telpa bez barjerām sniedz jums labāku kontroli pār temperatūru un pārtikas uzglabāšanas iespējas.

Aizsargājiet jutīgākās ēdiena sastāvdaļas ar ChillZone 0°

ChillZone 0° palīdz nevainojami aizsargāt tādas jutīgas ēdiena sastāvdaļas kā gaļa, zivis un jūras veltes. Atsevišķais noslēgtais nodalījums ar 0 °C un zemāku temperatūru ir ideāli piemērots ēdiena tekstūras saglabāšanai.

Elegants izskats ar DesignLine

Ledusskapja ar saldētavu izcilais izskats lieliski papildinās moderno virtuvi ar tās tīrajām līnijām un pilnīgi līdzeno dizainu. Jūs varat baudīt skaistu viengabalainu apdari.

Aplūkojiet pārtiku labākā gaismā ar vispārējo apgaismojumu

Vispārējā apgaismojuma gaismas diožu josla nodrošina optimālu redzamību ledusskapja nodalījumā un vieglu vispārīgo apgaismojumu ierīces ārpusē. Turklāt vienlīmeņa rokturis ar fona apgaismojumu sniedz izcilu redzamību saldētavā.

Pastāvīgi nepārspējama garša ar MultiFlow

Pārtika tiek uzturēta vislabākajā veidā ar "MultiFlow". Šī tehnoloģija uztur stabilu temperatūru jūsu ledusskapī, neļaujot sastāvdaļām izžūt. Arī radot vidi, kas uztur ēdienu garšīgu līdz nākamajam veikala apmeklējumam.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone