Ierīces dati

Nekas nav labāks par dienas sākšanu ar gardu kafijas tasīti. Izbaudiet iespēju pamosties ar svaigi pagatavotas kafijas aromātu un garšu ik rītu ar Create 3 kafijas automātu.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Ūdens līmeņa indikators precīzai kafijas pagatavošanai

Skaidri saskatāmais ūdens līmeņa un dozēšanas indikators nodrošina precīzus mērījumus 2 līdz 10 svaigi pagatavotām kafijas tasītēm.

Pretpilēšanas funkcija nodrošina sildvirsmas tīrību

Izņemiet stikla trauku pat tad, kad kafija nav gatava, neuztraucoties par netīrību. Pretpilēšanas funkcija nodrošina sildvirsmas tīrību.

Auto-off funkcija automātiski izslēdz ierīci

Pagatavojiet kafiju, uzturiet to siltu un neuztraucieties, ka ierīce palikusi ieslēgta. Drošā automātiskās izslēgšanas funkcija automātiski izslēdz kafijas automātu pēc 40 minūtēm.

Viegli tīrāms, izņemams filtra trauks

Izņemamais filtra trauks ir ergonomisks un viegli tīrāms.

Pure Advantage™ ūdens filtrs gardākai kafijai

Pure Advantage™ ūdens filtrs ar uzlaboto 4 pakāpju filtrācijas sistēmu, izfiltrē hloru, novērš nepatīkamu garšu un aromātu, nodrošinot gardāku kafiju katrā tasītē.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone