Ierīces dati

Gatavojiet veselīgus ceptos ēdienus ar karstā gaisa friteri 600 Air Fryer ar līdz pat par 90 % mazāku taukvielu daudzumu un līdz pat par 50 % mazāk kalorijām*. Jūs variet fritēt, grillēt, vai cept daudz ātrāk, lai pagatavotu dažādas gardas maltītes visai ģimenei.
* Salīdzinājumā ar kartupeļu frī cepšanu eļļā. Analīze veikta akreditētā laboratorijā (ISO/IEC 17025:2017).

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Izmērs, kas palīdz ietaupīt vietu un pagatavot tik pat daudz ēdiena

Karstā gaisa friterim 600 Air Fryer ir elegants un kompakts dizains, tādējādi tas aizņem mazāk vietas uz letes, bet piedāvā tik pat lielu ietilpību. Jūs varat ātri pagatavot līdz pat 1,2 kg kraukšķīgu frī kartupeļu.

Aizmirstiet par minēšanu un iestatiet gatavošanas funkcijas

Karstā gaisa friteris 600 Air Fryer dod iespēju iepriekš iestatīt gatavošanas paņēmienus, kas atvieglo fritēšanu, cepšanu un atkārtotu uzsildīšanu. Iepriekš iestatāmās funkcijas automātiski pielāgo laiku un temperatūru, kā arī varat pielāgot iestatījumus manuāli.

Ērti tīrāms un trauku mašīnai mazāk darba.

Karstā gaisa friterim 600 Air Fryer ir nepiedegošs pārklājums, kas nodrošina ātru un ērtu tīrīšanu pēc maltītes pagatavošanas. Mazgājiet ar rokām vai vienkārši ielieciet noņemamās daļas trauku mazgājamajā mašīnā.

Ērts atgādinājums par nepieciešamību apmaisīt

Ērtais atgādinājums par nepieciešamību sakratīt norādīts, kad sakratīt ēdienu, lai tas tiktu pagatavots vienmērīgi un būtu piemēroti kraukšķīgs. Tas aktivizējas automātiski, kad pagājusi puse gatavošanas procesa laika, lai jums nebūtu jāraizējas par atgādinājuma iestatīšanu.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone