Ierīces dati

Fritējiet ar karsto gaisu, tvaicējiet vai kombinējiet abas funkcijas. Karstā gaisa friteris 800 Steam Air Fryer dod iespēju izmantot iztēli. Tagad varēsiet gatavot veselīgas un gardas maltītes, baudot kraukšķīgu ēdienu, kas ir sulīgs iekšpusē un patiks ikvienam.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Cepiet ēdienu, lietojot līdz pat 90 % mazāk taukvielu un iegūstiet 50 % mazāk kaloriju.*

800 Steam Air Fryer piedāvā veselīgāku veidu, kā baudīt iecienītākos ceptos ēdienus. Karstā gaisa cirkulācija silda ēdienu no visām pusēm, nodrošinot dabisku kraukšķīgumu.

* Salīdzinājumā ar kartupeļu frī cepšanu eļļā. Analīze veikta akreditētā laboratorijā (ISO/IEC 17025:2017).

Veselīgākas maltītes, gatavojot ar tvaiku

Gatavojiet savus iecienītākos ēdienus ar iebūvēto tvaika funkciju, lai uzturvielas un sulīgums saglabātos ēdiena iekšpusē. Jums vienkārši jāpiepilda 1,1 l ūdens tvertne, lai ērti tvaicētu jebko, ,zivi, dārzeņus, un pat nevainojami pagatavotu klimpas.

Neminiet, vienkārši iestatiet gatavošanas funkcijas

Karstā gaisa friteris 800 Steam Air Fryer dod iespēju iepriekš iestatīt gatavošanas paņēmienus, piemēram, atvieglot fritēšanu, tvaicēšanu, cepšanu un izžāvēšanu. Iepriekš iestatāmās funkcijas automātiski pielāgo laiku un temperatūru, kā arī varat pielāgot iestatījumus manuāli.

Ērta tīrīšana un iespēja mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā

Karstā gaisa friterim 800 Steam Air Fryer ir nepiedegošs pārklājums, kas nodrošina ātru un ērtu tīrīšanu pēc maltītes pagatavošanas. Mazgājiet ar rokām vai vienkārši ielieciet noņemamās daļas trauku mazgājamajā mašīnā.

Ērts atgādinājums par nepieciešamību apmaisīt

Ērtais atgādinājums par nepieciešamību sakratīt norādīts, kad sakratīt ēdienu, lai tas tiktu pagatavots vienmērīgi un būtu piemēroti kraukšķīgs. Tas aktivizējas automātiski, kad pagājusi puse gatavošanas procesa laika, lai jums nebūtu jāraizējas par atgādinājuma iestatīšanu.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone