Ierīces dati

Neatkarīgi no tā, vai vārāt ūdeni, gatavojat tēju vai uzsildāt sastāvdaļas, Explore 7 stikla tējkanna ļaus šo procesu ērti pielāgot. Pielāgojamā vadība katru reizi nodrošinās ideāli piemērotu temperatūru. Kā arī saglabās to apmēram 40 minūtes.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Beramā tēja, kas vārīta tējkannā

Pagatavojiet nevainojamas garšas beramo tēju, izmantojot izņemamo tējas sietiņu. Izmantojiet šo ērto piederumu, lai iebērtu tēju tējkannā, un mazgājiet par vienu trauku mazāk. Iestatot atbilstošu temperatūru, tējkannā nepaliks tējas traipi.

Jūsu gaumei pielāgota temperatūra

Tējkanna Explore 7 Glass ir radīta nevainojamas temperatūras iegūšanai un uzturēšanai, kā arī ērtas kontroles nodrošināšanai. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties uzsildīt zīdaiņu ēdienu līdz 40 °C  vai pagatavot 80 °C karstu zaļo tēju vai 95 °C karstu kafiju, tējkanna automātiski pārtrauks karsēšanu, kad jūsu iestatītā temperatūra tiks sasniegta.

Temperatūra tiks uzturēta 40 minūtes.

Explore 7 Glass tējkannas sildīšanas funkcija jūsu izvēlēto ūdens temperatūru uzturēs 40 minūtes. Sildelements tējkannas pamatnē atkal uzkarsīs ikreiz, kad ūdens temperatūra samazināsies par 2 °C.

Ērta piekļuve, pateicoties vākam, nodrošinot vienkāršu tīrīšanu.

Tējkannas Explore 7 vāks ir ērti atverams, tādējādi mazinot ūdens izliešanas iespēju. Atvere tējkannas augšpusē ir pietiekami plata, lai jūs tajā varētu ērti ielikt roku, atvieglojot tīrīšanu. Ikdienas lietošanu ērtu padara arī tas, ka to var nolikt atpakaļ uz pamatnes jebkurā 360° virzienā.

Kaļķakmens filtrs labākai garšai

Ar kaļķakmens filtru aprīkotā Master 9 tējkanna uztur ūdeni tīrāku ilgāk. Kaļķa uzkrāšanās palēninās, tāpēc jums jāatvēl mazāk laika apkopei un tīrīšanai, savukārt vārīts ūdens garšos labāk ilgāk.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone