Ierīces dati

Virtuves kombains Create 5 palīdzēs pagatavot visgardākos ēdienus katru reizi — sākot no maizes līdz braunijiem un jebkam citam. Pateicoties planetārajai maisīšanas kustībai un jaudīgajam motoram, vienmēr tiek iegūts lielisks rezultāts. Virtuves kombains Create 5 nodrošinās nevainojamu darbību, gatavojot gan vakariņas darba dienās, gan arī maltītes svētkiem, pateicoties izturīgajam korpusam.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Optimāls rezultāts, pateicoties planetārās kustības miksēšanai

Planetārā kustība nodrošina vienmērīgu sastāvdaļu samaisīšanu, lai nekas netiktu atstāts malā, tādējādi garantējot vienmērīgu un viendabīgu konsistenci, gatavojot kā mazas, tā arī lielas porcijas.

Jaudīgs 1200 W motors

Lai izceptu veselīgu pilngraudu maizi un plānas pamatnes picu, ir nepieciešams jaudīgs motors, kas kvalitatīvi pagatavos mīklu. Jaudīgais motors nodrošina uzticamu darbību un iespēju dažādību, gatavojot pēc visdažādākajām receptēm.

Ietilpīgs 5 l nerūsējošā tērauda trauks

Lielais trauks ir lieliski piemērots gan nelielu, gan arī lielu porciju pagatavošanai — sākot no mazām kūciņām nelieliem ģimenes burziņiem līdz pat gardām svētku kūkām.

Daudzpusīgi rīki

Lai pagatavotu gardus un veselīgus ēdienus, nepieciešami dažādi rīki. Gatavojiet savu iecienītāko rauga mīklas maizi, krēmsiera pildījumu un bezē cepumus, izmantojot mīklas āķi, sastāvdaļas nepievelkošo kulšanas uzgali un balona formas putošanas uzgali.

Dažādi ātrumi un pulsa funkcija

Iegūstiet nevainojamu rezultātu ik reizi — sākot no putošanas līdz stingras mīklas samīcīšanai, pateicoties precīzajai sešu ātrumu un pulsa funkcijas iestatījuma kontrolei.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone