Ierīces dati

Sāciet savu kulinārijas pieredzi ar pārliecību. 700 Kitchen Machine palīdz eksperimentēt bez piepūles. Putojiet, maisiet un mīciet perfekti pārredzot un kontrolējot procesu.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Par 30% vairāk maizes bulciņu vienā piegājienā*

Divas lielas 6L un 4L bļodas ļauj izvēlēties pareizo izmēru savai gatavošanai. Izmantojiet 6 l bļodu, lai pagatavotu līdz pat 30%* vairāk maizes. Vai arī izmantojiet abas bļodas vienu pēc otras dažādām receptēm.

*Salīdzinājumā ar Electrolux virtuves iekārtu (E5KM1-4BPT / HA-3481E) saskaņā ar iekšējo testu (2022)

Līdz pat 20% ātrāka mīklas sajaukšana

Ļaujiet savam asistentam tikt galā ar garlaicīgo daļu. Planetāra kustība nodrošina visu sastāvdaļu kārtīgu sajaukšanu, lai neviena sastāvdaļa nepaliktu neskarta, nodrošinot līdz pat 20%** ātrāku mīklas samaisīšanu un vienmērīgu, gludu tekstūru.

**Salīdzināts ar Electrolux virtuves iekārtu (E5KM1-4BPT / HA-3481E), balstoties uz iekšējo testu (2022)

Eksperimentējiet bez pūlēm, izmantojot daudzpusīgos instrumentus un piederumus

Plašs rīku un piederumu klāsts ļauj eksperimentēt bez piepūles. Sortimentā ietilpst mīklas āķis smagas mīklas mīcīšanai, putotājs glazūrai un bezē, SoftEdgeBeater ar integrētu silikona lāpstiņu un daudz kas cits.

PerfectRiseLid™ ērtai kontrolei

PerfectRiseLid™ ir ideāli piemērots mīklas uzbriedināšanai. Tas ļauj cirkulēt optimālam gaisa daudzumam, kas nodrošina pareizo mitrumu mīklas uzbriešanai un neļauj mīklas virsmai izžūt. Rezultāts ir garšīgas maizītes, katru dienu.

Uzraugiet mīklu: spēcīgā LED gaisma nodrošina pilnīgu redzamību

Virtuves iekārtā ir integrēta LED gaisma, lai jūs varētu viegli uzraudzīt maisīšanas un mīcīšanas gaitu, pat ja jūsu virtuves apgaismojums nav ideāls.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone