Ierīces dati

Ar kompakto blenderi Create 4 veselīgus paradumus ievērot būs vieglāk. Un smūtiji būs gardāki. Paņemiet banānu, nedaudz svaigu ogu un mazliet sulas. Sablendējiet. Tagad varat baudīt svaigus, veselīgus smūtijus un ērti tos paņemt līdzi jebkur.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Lietošanai ērta līdzi paņemama pudele — trīs vienā.

Sablendējiet savas iecienītākās sastāvdaļas tieši šajā līdzi paņemamajā pudelē — trīs vienā. Pievienojiet savas iecienītās sastāvdaļas, sablendējiet un, pateicoties vāciņam, paņemiet smūtiju līdzi it visur.

Nemainīgs rezultāts ar dažādiem ātrumiem un pulsa funkciju.

Izvēlieties vienu no diviem ātrumiem vai pulsa funkciju perfektai tekstūrai. Sākot no sasmalcināta ledus, līdz viendabīgiem smūtijiem, iegūstiet vēlamo rezultātu vienmēr.

Plašs papildpiederumu klāsts jebkādiem blendēšanas mērķiem.

Izmēģiniet visas blendēšanas iespējas, pateicoties papildpiederumu klāstam. 600ml stikla trauks lieliski noderēs blendēšanai mājās, 2 x 600ml un 300ml līdzi paņemamās pudeles lieliski noderēs smūtiju baudīšanai pa ceļam, bet malšanas funkcija palīdzēs lieliski samalt kafijas pupiņas un riekstus.

Optimāla blendēšana, pateicoties TruFlow® asmeņiem.

Neatkarīgi no tā, vai smalcināsiet ledu vai gatavosiet nevainojami viendabīgu smūtiju, TruFlow® asmeņi nodrošinās uzticamu un optimālu blendēšanu.

Palīdzēs ietaupīt vietu, pateicoties kompaktajam dizainam.

Aizmirstiet par smagajiem un lielajiem blenderiem, kas aizņem vietu uz darbavirsmas. Kompaktais blenderis Create 4 aizņem daudz mazāk vietas un neliek virtuvei izskatīties piekrautai.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone