E6TB1-6ST

Galda blenderis "Explore 6"

Ierīces dati
hidden
Noliktavā
hidden
Pievienot grozam
Augstums, mm204
Platums, mm166
Dziļums, mm191
Vada garums, m1
Režīmi10
Krūzes tilpums, l1.75
Jauda, W1400
Produkta numurs (PNC)910 003 646
Ierīces dati
Veselīgu un lieliskas garšas maisījumu pagatavošana nekad nav bijusi tik vienkārša, pateicoties Explore 6 un tā Truflow® asmeņiem. Jaudīgais 1400W motors darbina sešus asmeņus, lai optimizētu cirkulāciju un panāktu par 48%* vienmērīgāku konsistenci gan karsto, gan auksto ēdienu receptēm. *Atbilstoši iekšējam testam (2021), salīdzinājumā ar Electrolux Create 3 blenderi (E3TB1-4GB), izmantojot standarta recepti no IEC60335-2-14, darbinot ar maksimālo ātrumu 1 minūti, mērot atlikumu daudzumu virs 1mm."
Electrolux - Galda blenders - E6TB1-6ST
Izcila sajaukšana ar TruFlow® asmeņiem

"Katru reizi iegūstiet vēlamo tekstūru ar Truflow® asmeņiem. Seši Truflow® asmeņi uzlabo pārtikas cirkulāciju jūsu iecienītajos maisījumos, nodrošinot līdz 48 %* vienmērīgākas un konsekventākas tekstūras. *Atbilstoši iekšējam testam (2021), salīdzinājumā ar Electrolux Create 3 blenderi (E3TB1-4GB), izmantojot standarta recepti no IEC60335-2-14, darbinot ar maksimālo ātrumu 1 minūti, mērot atlikumu daudzumu virs 1 mm."

Electrolux - Galda blenders - E6TB1-6ST
Jaudīgs 1400W motors nodrošina uzticamu sniegumu

Sasniegt vēlamo tekstūru ir vieglāk nekā jebkad agrāk. Jaudīgais motors liek asmeņiem darboties un efektīvi sasmalcina visas sastāvdaļas — no smalkām zupas sastāvdaļām, līdz pat ledum.

Electrolux - Galda blenders - E6TB1-6ST
Karstumizturīgs stikla trauks karsto un auksto maisījumu pagatavošanai

Explore 6 augstas jaudas blenderis ļauj jums izmēģināt plašu recepšu klāstu. Pateicoties borsilikāta stikla traukam, kas iztur temperatūras izmaiņas līdz pat 100°C^ diapazonā, baudiet visu – no svaigiem smūtijiem un aukstiem dzērieniem līdz karstai zupai. ^Traukam jābūt istabas temperatūrā (25°C) vismaz 4 stundas, pirms to piepilda ar verdošu ūdeni."

Electrolux - Galda blenders - E6TB1-6ST
Konsekventi rezultāti, izmantojot recepšu programmas un ātruma mainīšanas iespējas

Eksperimentējiet virtuvē un izbaudiet konsekventas tekstūras ar Explore 6 High Power blenderi. Ar vienas pogas pieskārienu vienmēr varat sasniegt konsekventus rezultātus, sajaucot iecienītos smūtijus, sasmalcinot ledu un pagatavojot karstu zupu. Veiciet precīzu kontroli, mainot ātrumus un palielinot jaudu ar Pulse funkciju.

Electrolux - Galda blenders - E6TB1-6ST
Ietilpīgs 1,75l stikla trauks

Lielais trauks paver ideālas iespējas radīt jebko, sākot no svaiga smūtija visai ģimenei, līdz pat gardai zupai īpašām viesībām.

woman on couch with mobile phone
Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides