Ierīces dati

Explore 6 vakuuma blenderis izsūknē no tvertnes lieko gaisu. Tas novērš oksidāciju, kas palīdz saglabāt C vitamīna saturu, nodrošinot gardus un svaigus smūtijus.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Veselīgāka, svaigāka un gardāka blenderēšana ar vakuuma tehnoloģiju.

Mūsu vakuuma tehnoloģija novērš oksidāciju blenderēšanas laikā un pēc tam. Tādējādi tiek saglabāts sastāvā esošais C vitamīns un antioksidanti. Iegūstat uzturvielām bagātus dzērienus ar košām krāsām un vienmērīgu tekstūru.

Blenderējiet, uzglabājiet un ņemiet līdzi.

Šī “trīs vienā” pudele sniedz jums iespēju blenderēt, uzglabāt un ņemt līdzi smūtijus. Tās vakuuma sūknis un gaisu necaurlaidīgais vāks saglabā dzērienu svaigumu ilgāk. Mēs palīdzam jūsu dzērieniem saglabāt C vitamīna saturu un garšu, pat atrodoties kustībā.

Izcila sajaukšana ar TruFlow® asmeņiem

"Katru reizi iegūstiet vēlamo tekstūru ar Truflow® asmeņiem. Seši Truflow® asmeņi uzlabo pārtikas cirkulāciju jūsu iecienītajos maisījumos, nodrošinot līdz 48 %* vienmērīgākas un konsekventākas tekstūras. *Atbilstoši iekšējam testam (2021), salīdzinājumā ar Electrolux Create 3 blenderi (E3TB1-4GB), izmantojot standarta recepti no IEC60335-2-14, darbinot ar maksimālo ātrumu 1 minūti, mērot atlikumu daudzumu virs 1 mm."

Karstumizturīga stikla krūka karsto un auksto maisījumu pagatavošanai

Explore 6 augstas jaudas blenderis ļauj jums izmēģināt plašu recepšu klāstu. Pateicoties borsilikāta stikla krūkai, kas iztur temperatūras izmaiņas līdz pat 100 °C^ diapazonā, baudiet visu – no svaigiem smūtijiem un aukstiem dzērieniem līdz karstai zupai. ^Krūkai jābūt istabas temperatūrā (25 °C) vismaz 4 stundas, pirms to piepilda ar verdošu ūdeni.

Jaudīgs 1400W motors nodrošina uzticamu sniegumu

Sasniegt vēlamo tekstūru ir vieglāk nekā jebkad agrāk. Jaudīgais motors liek asmeņiem darboties un efektīvi sasmalcina visas sastāvdaļas — no smalkām zupas sastāvdaļām, līdz pat ledum.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone