Ierīces dati

Pateicoties vienmērīgajai tvaika plūsmai, Refine 600 tvaika gludeklis ļauj ātri un bez piepūles atbrīvot apģērbu no burzījumiem. Iebūvētais sensors nosaka, kad gludeklis ir palicis bez uzraudzības, un karstas gludināšanas virsmas indikators ziņo, kad gludeklis ir karsts.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Ātrs un jaudīgs.

Izbaudiet nevainojamus gludināšanas rezultātus ar perfektu siltuma, tvaika un spiediena līdzsvaru. Ātra tvaika uzkarsēšana un vienmērīga sadale nozīmē, ka gludeklis ir gatavs atbrīvot apģērbu no burzījumiem 30 sekunžu laikā.

Pret skrāpējumiem izturīga GLISSIUM™ 175 gludināšanas virsma.

GLISSIUM™ 175 virsma ir izturīga pret skrāpējumiem, ar daudziem caurumiem vienmērīgai tvaika plūsmai, lai gludeklis viegli slīdētu pār jūsu apģērbu.

Intuitīvs un drošs.

Iebūvētais sensors, trīs veidu automātiskā izslēgšanās, automātiski izslēdz gludekli — neatkarīgi no tā, vai tas atstāts uz apģērba, sāniski vai stāvus. Karstas gludināšanas virsmas indikators gludekļa galā nosaka, kad virsma ir karsta.

Pretpilēšanas sistēma.

Samaziniet ūdens pilienu risku uz apģērba. Pretpilēšanas tehnoloģija, divu metālu gludekļa iekšpuse, novērš ūdens iekļūšanu tvaika kamerā, ja temperatūra ir pārāk zema.

Paštīrīšanas funkcija.

Rūpējieties par savu gludekli, kā arī par apģērbu, novēršot nevēlamu kaļķakmens uzkrāšanos. Kaļķakmens noņemšanas iespēja, FlushClean tehnoloģija, nozīmē, ka varat attīrīt gludekli no kaļķakmens, izskalojot sistēmu ar ūdeni.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone