Ilgtspējīga pieeja pārtikas uzglabāšanai

 • Vakuuma komplekti
  Vakuuma komplekti
 • Vakuuma ierīces
  Vakuuma ierīces
 • Piederumi
  Vakumetāja Piederumi

Vakuums - tas ir svaigs ēdiens

Pārtika, rūpīgi noslēgta vakuumā, saglabās visas vērtīgās īpašības - uzturvielas, garšu un svaigumu. Ar vakuuma palīdzību produktus var uzglabāt ledusskapī, saldētavā vai, ņemot līdzi ārpus mājas. Tas ir lielisks veids, kā papildināt vai uzlabot savas kulinārijas prasmes un pagatavot ēdienu „Sous-vide” tehnikā. Eksperimentējiet, izbaudiet iecienītās garšas un saglabājiet produktus svaigus ilgāk. Rūpēsimies par dabu, kā arī ilgtspējīgu pieeju pārtikai.

Vakuuma komplekti

- Jaudīgs un daudzpusīgs vakuumsūknis ar hermētiskiem vakuuma traukiem nodrošina pārtikas svaigumu līdz pat 5 reizēm ilgāk.* (Saskaņā ar iekšējiem pētījumiem 2021. gadā, pārtiku uzglabājot ledusskapī.)
- Jūs varat izveidot vakuumu līdz 150 reizēm ar vienu bezvadu ierīces uzlādi.
- Ierīce automātiski apstājas, kad tiek sasniegts pareizais vakuuma līmenis.
- Tvertnēm ir integrēta datuma marķēšanas funkcija, lai jūs vienmēr varētu sekot līdzi ēdiena svaigumam.
- Vakuuma trauki bez BPA. Apstiprināta pārtikas aizsardzība.
- Pārtikas traukus var ievietot ledusskapjos ar CustomFlex® sistēmām.

„Create“ vakuuma iepakotājs

- „Create” vakuuma iepakotājs saglabā produktu uzturvielas un svaigumu tā, it kā jūs tos baudītu svaigus.
- Sasniedziet pareizo vakuuma līmeni ar automātiskās vakuuma sistēmas funkciju „Vac & Seal” vai manuāli izveidojiet ideālo vakuumu ar ”Pulse & Seal” funkciju.
- Mazāks par parasto vakuumsūkni, tāpēc tas būs piemērots ikvienai virtuvei.
Izveidojiet ideālu vakuuma noslēgtu maisu gatavošanai „Sous vide” tehnikā.

„Explore“ vakuuma iepakotājs

- Uzlabotā vakuumsūkņa „Explore” funkcionalitāte un unikālais dizains nodrošinās ērtu un ātru lietošanu.
- Izveidojiet ideālu vakuuma maisu ar jaunām, iepriekš iestatītām funkcijām mitrai un sausai pārtikai, pielāgojot gaisa sūkšanas laiku un panākot dubultu saspiešanu.
- Samaziniet pārtikas mitruma zudumu līdz 40%*, kā rezultātā gatavošanas ar „Sous vide” tehniku laikā tiek uzlabota garša un saglabāta produkta tekstūra.
- Viss, kas jums varētu būt nepieciešams, jau ir iekļauts komplektācijā: maisu ruļļa uzglabāšanas vieta un griešanas funkcija maksimāli vienkāršo un paātrina visu vakuuma iepakošanas procesu.
- Uzticama un garantēta darbība bez pārkaršanas riska.
- Paplašiniet „Explore” vakuumsūkņa iespējas ar komplektā iekļauto vakuuma cauruli, pārbaudot gaisa sūkšanu no vakuuma traukiem. * Nav iekļauts komplektā. Vakuuma traukus var iegādāties atsevišķi.

 • Atrodi savu produktu starp visiem
  1
  Atrodi savu ierīci

  Savu ierīci meklējiet, vai nu spiežot augšā uz "Ierīces" un tad ejot caur kategorijām, līdz atrodat, vai arī ievadot vārdu vai modeļa numuru meklēšanas lodziņā mājas lapas augšdaļā. Atrodot produktu, noklikšķiniet uz pogas "Atstāt atsauksmi".

 • Atstāj atsauksmi un laimē
  2
  Izveido savu profilu

  Lai atstātu atsauksmes, jums ir jāizveido Electrolux konts. Tas dos jums iespēju atstāt atsauksmes par produktiem, reģistrēt esošos produktus un saņemt jaunākos atjauninājumus un atjauninātu informāciju.

 • Novērtē produktu & atstāj atsauksmi
  3
  Atstāj atsauksmi

  Pastāstiet, ko jūs domājat par mūsu produktiem. Sniedziet informāciju par to, kā jūs izmantojat produktu un kādas ir iepriekšējā produkta priekšrocības.

Pieejami produkti