Ierīces dati

Pārvietojamais gaisa kondicionieris Comfort 600 garantē vēsu gaisu pavisam klusi. Jaunā Electrolux lietotne un intuitīvās vadīklas ir ērti izmantojamas, un Window Kit ir ērti instalējams.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Ērta uzstādīšana ar komplektu Window Kit un ērta kontrole, izmantojot lietotni

Ērti uzstādiet izmantojot Window Kit komplektu, lai izbaudītu maksimālu veiktspēju vasarā. Iestatiet vēlamo temperatūru un izvēlieties iecienītāko režīmu attālināti, izmantojot Electrolux lietotni.

Optimizēts enerģijas patēriņš

Mūsu pārvietojamais gaisa kondicionieris piedāvā nepārspējamu un energoefektīvu dzesēšanu. Mūsu Premium Window Kit¹ palīdzēs ietaupīt par līdz pat 28% vairāk enerģijas, pateicoties mazākai caurlaidībai². ¹ Premium Window Kit tiek pārdots atsevišķi.

² Ja telpas temperatūra ir 26°C un iestatītā temperatūra ir 20°C, ietaupīsiet līdz pat 28% enerģijas, sasniedzot iestatīto temperatūru ar Premium Window Kit, sal. ar apstākļiem bez tā. Iekšējā testēšana veikta 14 m² telpā ar relatīvo mitruma līmeni 60% un temperatūru ārā 30°C, 4 st. un 30 min.

Atvēsināts gaiss, klusa darbība, lai jūs netraucētu.

Izbaudiet jaudīgu vēsā gaisa plūsmu klusi, netraucējot jūsu komfortam, pateicoties zemajam trokšņa līmenim (64 dB(A))3. 3 Saskaņā ar Trokšņa testa standartu: EN 12102-2013

Sajūtieties komfortabli ātrāk

Ātrāk jūtieties atvēsināti un komfortabli. Izmantojiet komplektu Premium Window Kit¹ un atvēsinieties par 60% ātrāk². ¹Premium Window Kit tiek pārdots atsevišķi.

² Ja telpas temperatūra ir 26°C un iestatītā temperatūra ir 24°C, sasniegsiet iestatīto temperatūru 8 min., izmantojot komplektu Premium Window Kit, vai 20 min. bez tā. Iekšējā testēšana veikta 14 m² telpā ar relatīvo mitruma līmeni 60% un temperatūru ārā 30°C.

Ilgtspējīgs risinājums, kas samazina ietekmi uz vidi

Ilgtspējīgāks risinājums: Dzesēšanai tiek izmantota ilgtspējīgā R290 gāze, kas samazina pārvietojamā gaisa kondicioniera globālās sasilšanas potenciālu (global warming potential , GWP) par 99,8%, salīdzinot ar pārvietojamiem gaisa kondicionieriem, kuru darbībai izmanto R410a gāzi.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux
woman on couch with mobile phone