Ierīces dati

Savienotais Pure Multi 700 3-in-1 piedāvā uzlabotu filtrāciju, higiēnisku mitrināšanu un vēsu gaisu. Pure2Me gaisa plūsmas tehnoloģija veicina patīkamu gaisa attīrīšanas pieredzi, kamēr mitrināšanas sistēma optimizē gaisa mitrumu veselībai un komfortam.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Pure2Me sistēma novirza atsvaidzinošu, filtrēta gaisa plūsmu

Augstas veiktspējas gaisa attīrītājs ar inovatīvo gaisa plūsmas sistēmu Pure2Me. Pielāgojamā atvere ar kustīgajām daļām ar 3 dažādām opcijām nodrošina attīrīta, atsvaidzinoša gaisa plūsmu tur, kur tā nepieciešama.

* Pamatojoties uz iekšējiem testiem, veicot salīdzinājumu, kad atvere ir nolaista

Uzlabota 5 posmu filtrācija ar HEPA

Augstas veiktspējas gaisa attīrītājs ar inovatīvo gaisa plūsmas sistēmu Pure2Me. Tā pielāgojamā atvere ar kustīgajām žalūzijām ar 3 dažādām opcijām nodrošina attīrīta, atsvaidzinoša gaisa plūsmu tur, kur tā nepieciešama.

* Pamatojoties uz iekšējiem testiem, veicot salīdzinājumu, kad atvere ir nolaista

Mitrināšanas sistēma labākam miegam un veselīgākai ādai.

Uzlabota mitrināšanas sistēma uzrauga mitrumu gaisā un saista to ar telpas temperatūru. Tas nodrošina komfortablu relatīvā mitruma līmeni ziemā, lai nodrošinātu ideālu klimatu miegam, neapdraudot ģimenes veselību.

Baudiet komfortablu gaisu visu gadu

Pure Multi 700 vasaras karstajās dienās pūtīs jums virsū atsvaidzinošu, attīrītu gaisu, pateicoties augstas veiktspējas ventilatora funkcijai. Varat izbaudīt attīrītu un mitrinātu gaisu arī ziemā.

* Pamatojoties uz iekšējo testēšanu 10 m2 istabā, izmantojot lielāko ventilatora ātrumu, mērot saskaņā ar ANSI-AHAM AC-1-2020 standartu. CADR 350.

Efektīvi notver un neitralizē vīrusus un baktērijas*

Neitralizē 99,99% notverto baktēriju un filtrē 99% vīrusu gaisā*, nodrošinot veselīgāku vidi jums un ģimenei.

* Testēts attiecībā uz Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Klebsiella pneumoniae un Serratia marcescens baktērijām saskaņā a GB 21551.2-2010 pielikuma B standartiem 2021. gadā, kā arī uz Influenza A vīrusu H1N1: A/PR/8/34 (ATCC VR – 1469) Saimnieka šūna: MDCK saskaņā ar ISO 18184: 2019 €

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux
woman on couch with mobile phone