Ierīces dati

Jaunais savienojamais gaisa attīrītājs pielāgojas izmaiņām jūsu vidē.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Reaģē uz jūsu vidi

Unikālā PureSense sistēma nepārtraukti mēra iekštelpu piesārņojuma līmeni, regulē gaisa plūsmu un rūpējas, lai jūs mājās atgrieztos veselīgā iekštelpu vidē. Kad esat prom, Pure A9 efektīvi attīra, darbojoties ar maksimālu jaudu. Kad esat mājās vai aizmidzis, attīrītājs darbojas netraucējot.

Pielāgota filtrācija atbilstoši jūsu vajadzībām

Pielāgojiet savu Pure A9 atbilstoši individuālai vajadzībai ar mūsu filtru 360-filters un 5 pakāpju filtrāciju, t.sk. ir HEPA filtrācija, kas spēj filtrēt līdz 99,5% gaisa piesārņotāju, kas ir mazāki par 0,3 mikroniem.

Nepārtraukta uzraudzība

Neatkarīgi no tā, vai atrodaties mājās vai ceļā, pārraugiet un optimizējiet mājas gaisa kvalitāti no lietotnes vai ļaujiet PURE A9 to darīt jūsu vietā. Pārbaudiet noteiktā laika periodā paveikto darbu, saņemiet informatīvu atskaiti vai vienkārši iestatiet savas preferences. PURE A9 lietotne ir ideāls gaisa kvalitātes asistents.

Sasniedz katru stūri

Radot spirālveida gaisa kustību, tavs Pure A9 sasniegs tālākas vietas un efektīvi nosegs visas telpas daļas, saglabājot gaisa cirkulāciju dabiskā ceļā.

Kluss un vieds

Ar minimālo trokšņa līmeni tikai 17 dB(A)* tavs Pure A9 darbojas tik klusu, ka to tikpat kā nemanīsi. Bet pat ar maksimālu jaudu trokšņa līmenis ir tikai 46 dB(A)*, daudz klusāks nekā sarunas jūsu mājās vakariņu laikā. *mērot produkta priekšā 1m attālumā

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux
woman on couch with mobile phone