Ierīces dati

Putekļsūcēja mazgājamu filtru komplekts.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Putekļu sūcēja veiktspējas uzlabošanas komplekts

Komplektā ietilpst 2 priekšfiltri un viens smalku putekļu filtrs, lai nodrošinātu, ka jūsu ierīce darbojas ar vislabāko iespējamo veiktspēju.

99,99% putekļu tiek filtrēti*

5-soļu filtrācija nodrošina līdz 99.99% putekļu aizturēšanu izmērā 0.3-10µm. Tīrākai un veselīgākai dzīves videi. *Iekšēji testi EN60312-1:2017

Mazgā filtrus ilgākai izmantošanai

Visi filtri ir mazgājami un atkārtoti lietojami, lai saaudzētu vidi un ļautu mums dzīvot ilgtspējīgāku dzīvi. Priekšfiltrus ieteicams nomainīt ik pēc 6 mēnešiem, smalko putekļu filtru – ik pēc 12 mēnešiem, starplaikos veicot regulāru filtra tīrīšanu.

Augsts veiktspējas sniegums

Izstrādāts, lai nodrošinātu augstu filtrēšanas līmeni, kad runa ir par ziedputekšņiem un putekļiem jūsu mājās. Regulāri mazgājiet un mainiet filtrus, lai jūsu ierīce katru dienu darbotos kā JAUNA.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone