Ierīces dati

Filtru komplekts putekļsūcēja snieguma uzlabošanai

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Snieguma uzlabošanas komplekts

Pilnīgs filtru komplekts jūsu putekļu sūcēja nevainojamai darbībai

Pilnīgs filtru komplekts

Filtru komplektā ietilpst 2 sākotnējās attīrīšanas filtri un viens putekļu filtrs, lai nodrošinātu, ka putekļu sūcējs darbojas maksimāli labi. Sākotnējās attīrīšanas filtrus ieteicams nomainīt ik pēc 6 mēnešiem, un smalko putekļu filtru ieteicams nomainīt ik pēc 12 mēnešiem, tos regulāri tīrot starplaikos.

Līdz pat 99,9% filtrēšanas efektivitāte*

Uzlabotā 5 pakāpju filtrācijas sistēma no virsmām savāc līdz pat 99,9% smalko putekļu daļiņu, kas izmērā līdzīgas mikroorganismiem, kā arī kaitīgajām daļiņām, piemēram, ziedputekšņiem un alergēniem, sniedzot Jums sirdsmieru un dzīvi higiēniskākā, veselīgākā mājokļa vidē.

*Atbrīvo no līdz pat 99,9% putekļu mikrodaļiņu izmērā no 0,3 līdz 10 µm, pamatojoties uz iekšējo testēšanu saskaņā ar standartu EN60312-1:2017.​​

Labākais sniegums

Paredzēti optimālam filtrācijas līmenim, savācot ziedputekšņus, putekļus un alergēnus jūsu mājās. Mazgājiet un nomainiet filtrus regulāri, lai pārliecinātos, ka putekļu sūcējs darbojas nevainojami katru dienu.

Mazgājami filtri

Visi filtri ir mazgājami un izmantojami atkārtoti, aizsargājot vidi un ļaujot mums dzīvot ilgtspējīgāk.

Saturs

1 smalko daļiņu filtrs 2 sākotnējās attīrīšanas filtri

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone