Ierīces dati

Veiciet uzkopšanu no jebkuras atrašanās vietas. Putekļu sūcējs robots 600 palīdz ieplānot uzkopšanas laiku un sekot tai līdzi uzkopšanas kartē. Tas viss pieejams mūsu intuitīvajā kartē. Rūpīgai uzkopšanai jums ērtā laikā un no ērtas atrašanās vietas.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Ērti pārvaldāms putekļu sūcējs robots, izmantojot mūsu lietotni

Sekojiet līdzi putekļu sūcēja robota darbībai no jebkuras atrašanās vietas reāllaika uzkopšanas kartē. Mūsu ērtā lietotne sniedz iespēju arī ieplānot kārtējo uzkopšanu atbilstīgi jūsu dzīves grafikam.

Iztīra mājokļa grīdas ar vienu uzlādi — līdz pat 120 minūtēm ilgs darbības laiks*

Līdz pat 120 minūtēm* ilgais uzkopšanas darbības laiks pilnas uzlādes apstākļos nodrošina, ka putekļu sūcējs robots nepārtrauks darbu pusceļā. Nodrošina pilnīgu mājokļa grīdu tīrību.

* Saskaņā ar iekšējiem testiem tā darbības laiks ir līdz pat darba 120 minūtēm minimālajā režīmā, kas atbilst aprēķinātajam virsmas laukumam līdz par 84 m2 platībā.

Jaudīgā sūkšana uztver pat mājdzīvnieku spalvas

Šis putekļu sūcējs robots sniedz izcilus uzkopšanas rezultātus. Tas īpaši efektīvi uzsūc vidēja un liela izmēra atkritumus ar izmēru no 2–7 mm, piemēram, maizes drupačas, rīsus un mājdzīvnieku spalvas*. Jūsu mājokļa grīda ir manāmi tīra.

* Pamatojoties uz iekšējiem testiem, kas veikti saskaņā ar standartu IEC 62885-7

Viegli pārvietojas pa mājokli saskaņā ar efektīvu tīrīšanas shēmu

Atbilstīgas kustības. Šis putekļu sūcējs robots izmanto žiroskopa tehnoloģiju, lai uzkopšanas laikā darbotos saskaņā ar efektīvu shēmu. Tādējādi varat gūt pārliecību par grīdu tīrību.

Divslāņu filtrācijas sistēma likvidē līdz pat 99,5% smalko daļiņu (0,35–10 µm).

Tīrāks gaiss. Mūsu uzlabotais putekļu sūcējs robots ir aprīkots ar divslāņu filtrācijas sistēmu, kas novērš līdz pat 99,5%* putekļu daļiņu izplūdi gaisā no putekļu sūcēja. Palīdzot jums uzturēt veselīgāku vidi mājās.

* Testēts neatkarīgā testēšanas iestādē saskaņā ar standartu ISO20463 par smalkajām daļiņām ar izmēru no 0,35–10 µm.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone