Ierīces dati

Veiciet uzkopšanu no jebkuras atrašanās vietas. Putekļu sūcējs robots 600 palīdz ieplānot uzkopšanas laiku un sekot tai līdzi uzkopšanas kartē. Tas viss pieejams mūsu intuitīvajā kartē. Rūpīgai uzkopšanai jums ērtā laikā un no ērtas atrašanās vietas.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Electrolux - Putekļsūcējs robots - ER61UW1DG

Ērti pārvaldāms putekļu sūcējs robots, izmantojot mūsu lietotni

Sekojiet līdzi putekļu sūcēja robota darbībai no jebkuras atrašanās vietas reāllaika uzkopšanas kartē. Mūsu ērtā lietotne sniedz iespēju arī ieplānot kārtējo uzkopšanu atbilstīgi jūsu dzīves grafikam.

Electrolux - Putekļsūcējs robots - ER61UW1DG

Labākais no abām pasaulēm. Putekļu sūcējs sausajai un mitrajai uzkopšanai

Šis inovatīvais divu funkciju putekļu sūcējs robots veic sauso un mitro grīdas tīrīšanu. Integrētā mitrās uzkopšanas funkcija vēl vairāk vienkāršo mājokļa uzkopšanu. Šis putekļu sūcējs robots veic mitro grīdas uzkopšanu jūsu vietā.

Electrolux - Putekļsūcējs robots - ER61UW1DG

Iztīra mājokļa grīdas ar vienu uzlādi — līdz pat 120 minūtēm ilgs darbības laiks*

Līdz pat 120 minūtēm* ilgais uzkopšanas darbības laiks ar pilnu uzlādi nodrošina, ka putekļu sūcējs robots nepārtrauks darbu pusceļā. Nodrošina pilnīgu mājokļa grīdu tīrību.

*Saskaņā ar iekšējiem testiem tā darbības laiks ir līdz pat 120 darba minūtēm minimālajā jaudas režīmā, kas atbilst aprēķinātajam virsmas laukumam līdz pat 84 m2 platībā.

Electrolux - Putekļsūcējs robots - ER61UW1DG

Jaudīgā sūkšanas funkcija uztver pat mājdzīvnieku spalvas

Šis putekļu sūcējs robots sniedz izcilus uzkopšanas rezultātus. Tas īpaši efektīvi uzsūc vidēja un liela izmēra gružus ar izmēru no 2–7 mm, piemēram, maizes drupačas, rīsus un mājdzīvnieku spalvas*. Jūsu mājokļa grīda ir manāmi tīrāka.

*Pamatojoties uz iekšējiem testiem, kas veikti saskaņā ar standartu IEC 62885-7

Electrolux - Putekļsūcējs robots - ER61UW1DG

Uzlādējas automātiski un atsāk tīrīšanu

Kad akumulatora uzlādes līmenis samazinās zem 20%, robots automātiski atgriežas uzlādes stacijā, lai veiktu uzlādi. Pēc uzlādes tas atsāk uzkopšanu vietā, kur tā tika pārtraukta, bez nepieciešamības to cilāt.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone