Ierīces dati

Hygienic 700.sērijas modelis iztīrīs visu māju, līdz pat mazākajām spraugām un šķirbām. Iepazīstiet jaudīgo un pielāgojamo putekļu sūcēju, kas arī ir daudz apzinātāka izvēle, jo tā ražošanā izmantoti 60 % pārstrādātas plastmasas.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Viegls, bet jaudīgs risinājums

Mūsu vieglais (tikai 2,2 kg*) un jaudīgais bezvadu putekļu sūcējs ievērojami atvieglos jūsu darbu. Ergonomiskais un kompaktais dizains atvieglo manevrēšanu, lai varētu tīrīt visu, sākot no grīdas līdz griestiem.

* Kopējais svars visam putekļu sūcējam ar PowerPro multi-surface uzgali.

Labākā tīrīšanas efektivitāte** savā kategorijā***

Sūciet jaudīgi, pateicoties ātrās darbības motoram, kas ātri un ērti atbrīvo grīdu no putekļiem.​ ​

** Balstoties uz ārējo testu rezultātiem saskaņā ar IEC 62885-4 saistībā ar IEC 62885-2, 2021., ar aprēķināto vidējo rezultātu grīdu tīrīšanai saskaņā ar 5.2., 5.3. (abos virzienos), 5.4. un 5.5. (abos virzienos). ​ *** Sal. ar trīs pārdotākajiem produktiem 17 Eiropas valstīs cenu amplitūdā no 300 līdz 379 EUR (2021. g. izpēte)

Ilgāka akumulatora darbība, kompakts izmērs

Ergonomisks, kompakts dizains un jaudīga veiktspēja. Mūsu nesen izstrādātais akumulators nodrošina ilgāku darbības laiku efektīvākai uzkopšanai (līdz pat 50 minūtēm pēc vienas uzlādes).**** ​

**** Iekšējās testēšanas rokas ierīcei minimālā ātruma režīmā atbilstoši standartam IEC 62885-4, ieslēdzot minimālā ātruma stieņa režīmu. Rokas ierīce ir noņemta, un mērījumi veikti rokas ierīcei.

5 slāņu filtrācijas sistēma uztver līdz pat 99,9 % putekļu daļiņu*****

Mūsu 5 slāņu filtrācijas sistēma efektīvi uztver līdz pat 99,9 % putekļu mikrodaļiņu izmērā no 0,3 līdz 10 mikrometriem***** nolūkā nodrošināt jūsu mājās tīrību visu laiku.

***** Atbrīvo no līdz pat 99,9 % putekļu mikrodaļiņu izmērā no 0,3 līdz 10 µm, pamatojoties uz iekšējo testēšanu saskaņā ar standartu EN60312-1:2017.​​

BedProPower™UV+ uzgalis garantēs higiēniski tīru gultu

Atbrīvo no putekļiem un daļiņām, kuru izmērs ir tik neliels kā 1,0 <µm******, līdzīgi kā ziedputekšņiem, baktērijām, gultas un putekļu ērcītēm, nodrošinot higiēniski tīras gultas un dīvānus.>

****** Pamatojoties uz iekšējo testēšanu saskaņā ar metodi A2 putekļu savākšanai ar rokas ierīci ar BedProPowerTM+ UV uzgali

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone