Ierīces dati

Bezvadu putekļu sūcējs Ultimate 700 ir mūsu vieglākais modelis, sverot tikai 2,2 kg,* taču tas ir pietiekami jaudīgs, lai ļautu jums ērti uzkopt visas virsmas. Tāpat tā būs prātīgāka izvēle, jo 60 % izmantotās plastmasas ir pārstrādāta.
* Kopējais svars visam putekļu sūcējam ar PowerPro multi-surface uzgali.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Electrolux - Bezvadu putekļsūcējs - EP71UB14DB

Viegls, bet jaudīgs risinājums

Mūsu vieglais (tikai 2,2 kg*) un jaudīgais bezvadu putekļu sūcējs ievērojami atvieglos jūsu darbu. Ergonomiskais un kompaktais dizains atvieglo manevrēšanu, lai varētu tīrīt visu, sākot no grīdas līdz griestiem.

* Kopējais svars visam putekļu sūcējam ar PowerPro multi-surface uzgali.

Electrolux - Bezvadu putekļsūcējs - EP71UB14DB

Labākā tīrīšanas efektivitāte** savā kategorijā***

Sūciet jaudīgi, pateicoties ātrās darbības motoram, kas ātri un ērti atbrīvo grīdu no putekļiem.​ ​

** Balstoties uz ārējo testu rezultātiem saskaņā ar IEC 62885-4 saistībā ar IEC 62885-2, 2021., ar aprēķināto vidējo rezultātu grīdu tīrīšanai saskaņā ar 5.2., 5.3. (abos virzienos), 5.4. un 5.5. (abos virzienos). ​ *** Sal. ar trīs pārdotākajiem produktiem 17 Eiropas valstīs cenu amplitūdā no 300 līdz 379 EUR (2021. g. izpēte)

Electrolux - Bezvadu putekļsūcējs - EP71UB14DB

Ilgāka akumulatora darbība, kompakts izmērs

Ergonomisks, kompakts dizains un jaudīga veiktspēja. Mūsu nesen izstrādātais akumulators nodrošina ilgāku darbības laiku efektīvākai uzkopšanai (līdz pat 50 minūtēm pēc vienas uzlādes).**** ​

**** Iekšējās testēšanas rokas ierīcei minimālā ātruma režīmā atbilstoši standartam IEC 62885-4, ieslēdzot minimālā ātruma stieņa režīmu. Rokas ierīce ir noņemta, un mērījumi veikti rokas ierīcei.

Electrolux - Bezvadu putekļsūcējs - EP71UB14DB

Uzkopiet ilgāk, pateicoties kompaktajam risinājumam un jaudīgajam akumulatoram.

Katrā uzkopšanas reizē varēsiet savākt vairāk putekļu, netīrumu un smalko daļiņu. Mūsu jaudīgais ilgstošās darbības motors nodrošina visu virsmu nevainojamu tīrīšanu.

Electrolux - Bezvadu putekļsūcējs - EP71UB14DB

Automātiski pielāgo jaudu optimāliem rezultātiem

Auto režīms automātiski pielāgo sūkšanas jaudu atkarībā no virsmas tipa, optimizējot enerģijas patēriņu. Izbaudiet ērti pāreju no flīzēm un koka grīdu uz paklājiem.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone