Ierīces dati

Iepazīstinām ar 300 Bagged Cleaner: mūsu līdz šim kompaktāko putekļsūcēju, kas efektīvi savāc putekļus ar katru kustību. Tā piederumi ir ērti piestiprināmi pie korpusa, un DustPro uzgalis garantē, ka jūsu grīda būs tīra vienmēr.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Efektīva putekļu savākšana no visiem grīdas veidiem

Atvieglojiet tīrīšanu ar šo efektīvo un lietotājam draudzīgo putekļsūcēju. Īpašais Dust Pro uzgalis un spēcīgā sūkšanas jauda garantē efektīvu putekļu un netīrumu savākšanu no visām grīdām.

Tīriet bez pārtraukumiem

Pateicoties ergonomiskajam dizainam ar lielajiem ritentiņiem un 7,5 m tīrīšanas rādiusu, jūs varēsiet ērti manevrēt pa visām virsmām un ap visām mēbelēm. Tīriet plašas telpas bez nepieciešamības mainīt strāvas padeves vietu

Higiēniski tīrs mājoklis

Efektīvā filtrācijas sistēma nodrošina līdz pat 99,99 %* daļiņu savākšanu (piemēram, 1 mikronu lielas putekļu daļiņas, putekļu ērcītes), nodrošinot tīru gaisu. ​

* Pamatojoties uz iekšējiem testiem attiecībā uz putekļu mikrodaļiņu filtrāciju (izmēri 0,3 līdz 10 mikroni) saskaņā ar standartu IEC62885-2:2021, 5.14., izmantojot standarta smilšu/putekļu daļiņas.

Ērti uzglabājami piederumi, piestiprinot tos pie korpusa

Atvieglojiet uzkopšanu ar šo ērti lietojamo putekļsūcēju. Tā kompaktais izmērs nodrošina ērtu lietošanu ikvienā mājoklī, un pie korpusa piestiprināmie piederumi vienmēr ir ērti sasniedzami.

Pārdomāta izvēle

Putekļsūcējs 300 un galvenais uzgalis ir izgatavots no līdz pat 31 % pārstrādātas plastmasas.*

"* Neietverot papildu piederumus​ * Papildu atruna Francijai: putekļsūcējs, ietverot piederumus, izgatavots no līdz pat 16 % (no kopējā svara) pārstrādātu materiālu, saturot pārstrādātu plastmasu "

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone