Ierīces dati

Šis ir mūsu kompaktākais putekļsūcējs ar putekļu maisiņu, kas efektīvi savāc putekļus un netīrumus no jebkādām virsmām, ar katru kustību. AllFloor uzgalis ir ērti pārslēdzams cietām virsmām un paklājiem, kā arī tam ir piestiprināmi piederumi, lai tie nepieciešamības gadījumā būtu pieejami

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Efektīva putekļu savākšana. Ar katru kustību

Efektīvais un ērti lietojamais putekļsūcējs ievērojami atvieglo uzkopšanu. Pateicoties jaunajam AllFloor uzgalim un spēcīgajai sūkšanas jaudai, jūs varēsiet ērti savākt putekļus un netīrumus no cietām virsmām un paklājiem. Turklāt varēsiet ar kāju pārslēgt uzgaļa režīmu.

"Ērti manevrēt nepārtrauktai tīrīšanai "

Šis ergonomiskais putekļsūcējs dod iespēju iztīrīt līdz pat 72 kvadrātmetru lielu virsmu bez strāvas padeves vietas maiņas. Pateicoties teleskopiskajai caurulei, lielajiem ritentiņiem un 8,5 m tīrīšanas rādiusam, jūs varēsiet ērti pārvietoties un tīrīt bez pārtraukumiem.

Higiēniski tīrs mājoklis

Efektīvā filtrācijas sistēma nodrošina līdz pat 99,99 %* daļiņu savākšanu (piemēram, 1 mikronu lielas putekļu daļiņas, putekļu ērcītes), nodrošinot tīru gaisu. ​

* Pamatojoties uz iekšējiem testiem attiecībā uz putekļu mikrodaļiņu filtrāciju (izmēri 0,3 līdz 10 mikroni) saskaņā ar standartu IEC62885-2:2021, 5.14., izmantojot standarta smilšu/putekļu daļiņas.

Ērti uzglabājami piederumi, piestiprinot tos pie korpusa

Atvieglojiet uzkopšanu ar šo ērti lietojamo putekļsūcēju. Tā kompaktais izmērs nodrošina ērtu lietošanu ikvienā mājoklī, un pie korpusa piestiprināmie piederumi vienmēr ir ērti sasniedzami.

Pārdomāta izvēle

Putekļsūcējs 5000 un pamata uzgalis ir izgatavots no līdz pat 37 % pārstrādātas plastmasas.*

"* Neietverot papildu piederumus​ * Papildu atruna Francijai: putekļsūcējs, ietverot piederumus, izgatavots no līdz pat 19 % (no kopējā svara) pārstrādātu materiālu, saturot pārstrādātu plastmasu "

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone