Ierīces dati

Ar s-bag® putekļu maisiņu, 12m darb. rādiuss, telesk. caurule, mazgājams Hygiene filtrs, 73dB, džinsa zilā krāsā, 7.43kg

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Ērta uzkopšana. Jaudīga veiktspēja

Clean 600 putekļu sūcējs ar putekļu maisiņu apvieno automātisko grīdas režīmu uzgalī ar intuitīvu pieejamību kvalitatīvai un netraucētākai darbībai.

* Pamatojoties uz iekšējiem testiem, kas veikti saskaņā ar standartu IEC 60312-1

Dust Magnet Silent uzgaļa dizains nodrošina lielu sūknēšanas jaudu smalku putekļu daļiņu savākšanai, lai varat uzkopt efektīvi, savācot līdz pat 100% daļiņu pat no spraugām*

* Pamatojoties uz iekšējiem testiem, kas veikti saskaņā ar standartu IEC 60312-1

Atvieglota tīrīšana. Ar pilnu kontroli ar kāju

Tagad varat ērti uzkopt, pateicoties iespējai pilnībā kontrolēt ar kāju. Pielāgojiet kabeļa kontroles spoli, ieslēgšanas/izslēgšanas pogu un jaudas iestatījumus, nepieskaroties ar rokām.

Higiēniski tīrāka māja

HEPA filtrēšanas sistēma spēj filtrēt līdz pat 99,99%* daļiņu, kuru izmērs ir līdz 0,3 mikroniem — daļiņas smalku putekļu, putekļu ērcīšu un alergēnu lielumā, lai nodrošinātu tīrāku izplūdes gaisu.

*Pamatojoties uz iekšējiem testiem par 0,3–10 mikronu lieluma mikroputekļu daļiņu filtrēšanu saskaņā ar standartu EN 60312-1, izmantojot standarta smilšu/putekļu daļiņas.

Jaudīgs, ilgtspējīgs risinājums, kas izgatavots no 50% pārstrādātas plastmasas

50% izmantotās plastmasas ir pārstrādāta, un drukātie materiāli sagatavoti no pārstrādāta papīra. Ilgtspējīga bezkompromisu pieredze kvalitatīvam sniegumam.

Vienmērīga, viegla tīrīšana, pateicoties viegli ritošajiem ritentiņiem

Ērti ritošie ritentiņi atvieglo manevrēšanu pa dažādām grīdas virsmām. 12 metru darbības rādiuss nozīmē, ka varēsiet plūdeni pārvietoties no istabas uz istabu.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone