Iegādes ceļvedis

Atrodiet savu ideālo trauku mazgājamo mašīnu

Atrašanās vieta un novietojums

Rūpīgi izmēriet trauku mazgājamās mašīnas novietošanai pieejamo vietu, lai nodrošinātu nevainojamu iederību.

60 cm – pietiekams vietas daudzums standarta trauku mazgājamajai mašīnai, sniedzot jums lielāko pieejamo ietilpību.
45 cm – pietiekami daudz vietas Slimline modeļa trauku mazgājamajai mašīnai – iegūstiet perfektu rezultātu daudz smalkākā ierīcē.

Trauku mazgājamo mašīnu var novietot gan zem darbvirsmas, gan virs darbvirsmas – izvēlieties tādu novietojumu, kas vislabāk der tieši jūsu vajadzībām.

Trauku mazgājamo mašīnu veidi

Pilnībā iebūvētā trauku mazgājamā mašīna tiek novietota aiz durvju paneļa, kas dizaina ziņā ir pieskaņots pārējai virtuves iekārtai. Diskrētā funkcija Stars uz grīdas informēs, kad cikls ir pabeigts.

Daļēji iebūvētā trauku mazgājamā mašīna ir ar atsegtu vadības paneli ērtākai vadībai un dizaina ziņā ir viegli pieskaņojama pārējai virtuves iekārtai.

Brīvi stāvoša trauku mazgājamā mašīna būs ideāla izvēle tad, ja virtuvē nevalda vienots stils un nav svarīgi ievērot dizainu. Šāda ierīce netiek iebūvēta.

Ietilpība

Trauku mazgājamās mašīnas ietilpība parasti tiek vērtēta atkarība no tā, cik trauku komplektus tajā var ievietot. Viens komplekts nozīmē trauku daudzumu, kas nepieciešams vienai personai ēdienreizē, kurā tiek pasniegti trīs ēdieni un arī kafija.

12–15 komplekti – labi piemērota lielām ģimenēm un mājsaimniecībām, kurās labprāt bieži uzņem viesus.

9 komplekti – pieejama versija Slim šaurajiem modeļiem, piemērota pāriem vai personām ar ierobežotu vietas pieejamību virtuvē.

6 komplekti – kompakta trauku mazgājamā mašīna tiem, kas bieži ēd ārpus mājām vai kuriem ir pavisam maz vietas virtuvē.

Mazgāšanas programmas

Smalkiem stikla izstrādājumiem – jūs bez bažām varat uzticēt savu mīļāko smalko glāžu komplektu modernākajai trauku mazgājamajai mašīnai. Pievērsiet uzmanību, vai ierīcei ir satvērēji un atbalsti, kas paredzēti glāžu stabilas pozīcijas un aizsardzības nodrošināšanai, piemēram, Soft Spikes un Soft Grips.

Pannām un katliem – lai notīrītu ķepīgos netīrumus un ēdiena atliekas no katliem un pannām, pievērsiet uzmanību modeļiem, kuriem ir intensīvā 70 grādu programma īpaši tīriem un higiēniskiem rezultātiem mazāk nekā 90 minūtēs.

Dažādu veidu traukiem kopā – dažās ierīcēs ir iespējams miksēt intensitāti un temperatūru augšējā un apakšējā grozā, tādējādi jūs varat likt stiklu un porcelānu augšējā grozā, netīros katlus un pannas apakšējā grozā un to visu mazgāt kopā vienā ciklā.

Ērtības

Tālāk norādītās funkcijas palīdzēs iegūt tīrus traukus pat visdarbīgākajās dienās

ComfortLift® – funkcija, kas ļauj ievietot un izņemt traukus ar minimālu piepūli. Unikālais ComfortLift® mehānisms ļauj jums viegli pacelt apakšējo grozu, lai to varētu iztukšot un piepildīt bez piepūles.

Atliktais starts – iekārtām ar atliktā starta funkciju ir iespējams iestatīt cikla sākuma laiku, lai tas darbotos tieši tad, kad vēlaties.

30 minūšu ātrā mazgāšana – tieciet galā ar netīrajiem traukiem nieka 30 minūtēs, un jums vairs nebūs nekādu problēmu nodrošināt tīrus šķīvjus ballītēs starp dažādu ēdienu pasniegšanu.

Enerģija

Enerģijas efektivitāti apzīmē ar koeficientu no A+++ (visenergoefektīvākā) līdz A+ (mazāk efektīvā). Izvēlieties iekārtu, kuras energoefektivitātes koeficients ir vismaz A+, lai elektroenerģijas rēķins būtu patīkami mazs.

Funkcija AutoFlex optimizē ūdens un elektrības patēriņu, ikreiz pielāgojot nepieciešamo patēriņu konkrēto mazgājamo trauku daudzumam.

Izvēlieties savu iekārtu

No ērtām pilna izmēra trauku mazgājamām mašīnām līdz iekārtām ar inovatīvām funkcijām – Electrolux klāstā ir arī jums vispiemērotākā trauku mazgājamā mašīna!


Flex modeļi

Mūsu ierīču izstrādes galvenais princips – daudzpusība un iespēja pielāgot. Flex modeļu trauku mazgājamās mašīnas ir pielāgojamas gan vietas, gan laika plānošanas ziņā tieši jūsu ikdienas vajadzībām.

Uzdrošinieties izmantot it visus virtuvē pieejamos rīkus

Ļaujieties radošas gatavošanas brīvībai un bez bažām izmantojiet it visus rīkus, kas atrodami jūsu virtuvē. No galda piederumu komplektiem līdz lielizmēra aprīkojuma elementiem – jūs varat pielāgot izkārtojumu tieši tā, lai katrai lietai atrastu vietu MaxiFlex atvilktnē.

700 Maxiflex trauku mazgājamā mašīna

700 Maxiflex trauku mazgājamā mašīna

 • list-circle MaxiFlex atvilktne
 • list-circle Pilnīgs SatelliteClean pārklājums
 • list-circle Ar AirDry aizmirstiet par trauku slaucīšanu dvielī
 • list-circle Klusi indikatori, stars uz grīdas
 • izbīdāma strēle trauku mazgājamā mašīnā
  SatelliteClean®

  Pateicoties mūsu SatelliteClean® trauku mazgājamās mašīnas izsmidzinātāja strēlei, katra mazgāšanas cikla rezultāti ir žilbinoši. Mūsu tehnoloģija nodrošina līdz pat trim reizēm labāku smidzināšanas sasniedzamību salīdzinājumā ar ierasto, tādēļ pat cieši sakrauti trauki tiek rūpīgi nomazgāti. Bez pleķiem un bez traipiem, tikai žilbinoši trauki.

 • tiek salīdzināti tīri šķīvji trauku mazgājamās mašīnās
  AirDry

  Aizmirstiet par trauku slaucīšanu dvielī. Lai nožāvētu traukus, tiek atvērtas durvis. Ar AirDry tehnoloģiju katrs cikls tiek pabeigts ar svaigu gaisu, tādējādi rezultāti ir trīs reizes labāki nekā sistēmās, kurās durvis paliek slēgtas. Durvis atveras automātiski žāvēšanas fāzē, jums nav jāpakustina ne pirkstiņš, un svaigajā gaisā šķīvji un galda piederumi nožūst pavisam sausi.

 • Stars uz grīdas
  Stars uz grīdas

  Ar funkciju Stars uz grīdas jūsu virtuve būs patīkami klusa, jo par cikla beigām paziņo maiga gaisma, ne pīkstieni. Tā vietā, lai radītu kārtējo pīkstienu, kas vienkārši pazūd fona troksnī, mūsu trauku mazgājamā mašīna skaidri norāda darbības statusu, projicējot punktu uz grīdas. Sarkans punkts darbības laikā, zaļš – kad mazgāšana ir pabeigta.

Trauku mazgājamā mašīna, kas runā jums saprotami

Iegūstiet īpaši pielāgotus trauku mazgāšanas rezultātus ar vienu pieskārienu ar 600 QuickSelect trauku mazgājamo mašīnu. Izmantojiet slīdni, lai izvēlētos cikla laiku. Tas arī viss – ļaujiet mašīnai paveikt pārējo. Iegūt žilbinoši tīrus traukus nekad nav bijis tik ērti.

600 QuickSelect trauku mazgājamā mašīna

600 QuickSelect trauku mazgājamā mašīna

 • list-circle QuickSelect
 • list-circle Stikla saudzēšana kā nevienam citam
 • list-circle Pārliecinoša tīrība ikkatrā nostūrī
 • list-circle Ērti piekļūstiet galda piederumiem izņemamajā paplātē
 • list-circle Aizmirstiet par trauku slaucīšanu dvielī Lai nožāvētu traukus, tiek atvērtas durvis
 • tīras glāzes trauku mazgājamā mašīna
  GlassCare

  Jūsu glāzes ir drošās rokās un būs nevainojami tīras ar GlassCare sistēmu. Unikālie SoftGrips un SoftSpike notur jūsu trauslās glāzes drošā un pareizā stāvoklī. GlassHolder droši parūpēsies pat par visgarākajām glāzēm.

 • SatelliteClean
  SatelliteClean®

  Pateicoties mūsu SatelliteClean® trauku mazgājamās mašīnas izsmidzinātāja strēlei, katra mazgāšanas cikla rezultāti ir žilbinoši. Mūsu tehnoloģija nodrošina līdz pat trim reizēm labāku smidzināšanas sasniedzamību salīdzinājumā ar ierasto, tādēļ pat cieši sakrauti trauki tiek rūpīgi nomazgāti. Bez pleķiem un bez traipiem, tikai žilbinoši trauki.

 • Izņemama paplāte
  Izņemama paplāte

  Šī ietilpīgā un izņemamā galda piederumu paplāte padarīs galda piederumu un rīku salikšanu, mazgāšanu un izņemšanu daudz ērtāku. Radīta, lai tajā ietilptu līdz pat 13 galda piederumu komplektiem; labākais veids, kā mazgāt. Tai pat ir pagarināta daļa garu un lielu piederumu mazgāšanai.

 • AirDry
  AirDry

  Ar AirDry tehnoloģiju katrs cikls tiek pabeigts ar svaigu gaisu, tādējādi rezultāti ir trīs reizes labāki nekā sistēmās, kurās durvis paliek slēgtas. Durvis atveras automātiski žāvēšanas fāzē, jums nav jāpakustina ne pirkstiņš, un svaigajā gaisā šķīvji un galda piederumi nožūst pavisam sausi.


Pro modeļi

Jūs vairs nenodarbinās jautājums par to, vai trauki pēc mazgāšanas būs nevainojami tīri. Ar mūsu Pro klases trauku mazgājamo mašīnu jūs varat paļauties, ka jūsu trauki būs pilnīgi tīri ikreiz. Jūsu trauku mazgājamā mašīna pati parūpēsies par trauku skalošanu un žāvēšanu, tādēļ jums atliks vairāk laika citiem svarīgiem virtuves darbiem.

Stikla saudzēšana kā nevienam citam

Jūsu glāzes ir drošās rokās un būs nevainojami tīras ar GlassCare sistēmu. Unikālie SoftGrips un SoftSpike notur jūsu trauslās glāzes drošā un pareizā stāvoklī. GlassHolder droši parūpēsies pat par visgarākajām glāzēm.

700 GlassCare trauku mazgājamā mašīna

700 GlassCare trauku mazgājamā mašīna

 • list-circle Ikviena glāze ir drošībā un žilbinoši tīra ar GlassHolder
 • list-circle Visi jūsu galda piederumi nomazgāti vienā reizē ar MaxiFlex
 • list-circle Iekšējais apgaismojums ērtākai pārskatīšanai
 • list-circle Vienmēr skaidrs statuss ar TimeBeam®
 • tīra glāze trauku mazgājamā mašīnā
  GlassHolder

  Ar SoftGrip turētājiem jūs bez bažām varat mazgāt arī smalkākās un trauslākās glāzes. Glāzes tiks noturētas vietā un aizsargātas pret kustību un vibrāciju, kas rodas trauku mazgāšanas cikla laikā.

 • tīri trauki trauku mazgājamā mašīnā
  MaxiFlex

  MaxiFlex atvilktne ir paredzēta tam, lai tajā ievietotu ir visu izmēru galda piederumus un rīkus. Gan lieli, gan neparastas formas, gan vienkārši pēc skaita daudzi rīki bez piepūles ietilps dziļajā nodalījumā ar sadalītājiem.

 • iekšējais apgaismojums trauku mazgājamajā mašīnā
  Iekšējais apgaismojums

  Iekšējais apgaismojums palīdzēs saskatīt ikvienu ievietoto priekšmetu. Tas izgaismo trauku mazgājamās mašīnas iekšpusi, tādējādi jūs daudz labāk varēsiet redzēt, kas ir iekšā. Trauku ievietošana un izņemšana tagad daudz ērtāka.

 • trauku mazgājamās mašīnas digitālais pulkstenis
  TimeBeam

  Mūsu TimeBeam® funkcija informē jūs par trauku mazgājamās mašīnas cikla statusu. Šī funkcija projicē svarīgu informāciju uz grīdas pie mašīnas, tādējādi jūs vienmēr skaidri redzat, cik laika vēl atlicis. Vairāk skaidrības un mazāk pieņēmumu par mazgāšanas laiku.

Pārliecinoša tīrība ikkatrā nostūrī

Pateicoties mūsu SatelliteClean trauku mazgājamās mašīnas izbīdāmajai strēlei, katra mazgāšanas cikla rezultāti ir žilbinoši. Mūsu tehnoloģija nodrošina līdz pat trim reizēm labāku smidzināšanas sasniedzamību salīdzinājumā ar ierasto, tādēļ pat cieši sakrauti trauki tiek rūpīgi nomazgāti. Bez pleķiem un bez traipiem, tikai žilbinoši trauki.

600 SatelliteClean® trauku mazgājamā mašīna

600 SatelliteClean® trauku mazgājamā mašīna

 • list-circle Trauku mazgājamā mašīna, kas runā jums saprotami
 • list-circle Aizmirstiet par trauku slaucīšanu dvielī Lai nožāvētu traukus, tiek atvērtas durvis
 • list-circle Klusi indikatori, stars uz grīdas
 • sieviete izvēlas programmu trauku mazgājamā mašīnā
  QuickSelect

  Iegūt īpaši pielāgotus trauku mazgāšanas rezultātus ar vienu pieskārienu ar QuickSelect. Izmantojiet slīdni, lai izvēlētos cikla laiku. Tas arī viss – ļaujiet mašīnai paveikt pārējo. Iegūt žilbinoši tīrus traukus nekad nav bijis tik ērti.

 • tiek salīdzināti tīri šķīvji trauku mazgājamā mašīnā
  AirDry

  Ar AirDry tehnoloģiju katrs cikls tiek pabeigts ar svaigu gaisu, tādējādi rezultāti ir trīs reizes labāki nekā sistēmās, kurās durvis paliek slēgtas. Durvis atveras automātiski žāvēšanas fāzē, jums nav jāpakustina ne pirkstiņš, un svaigajā gaisā šķīvji un galda piederumi nožūst pavisam sausi.

 • trauku mazgājamās mašīnas displejs
  Stars uz grīdas

  Ar funkciju Stars uz grīdas jūsu virtuve būs patīkami klusa, jo par cikla beigām paziņo maiga gaisma, ne pīkstieni. Tā vietā, lai radītu kārtējo pīkstienu, kas vienkārši pazūd fona troksnī, mūsu trauku mazgājamā mašīna skaidri norāda darbības statusu, projicējot punktu uz grīdas. Sarkans punkts darbības laikā, zaļš – kad mazgāšana ir beigusies.


Sense modeļi

Trauku mazgājamās mašīnas piepildīšana un izkraušana daudziem šķiet apnicīgs rutīnas darbiņš. Mūsu mērķis ir palīdzēt jums koncentrēties uz svarīgākām lietām jūsu virtuvē un padarīt tādus ikdienas darbus kā trauku mazgāšana patīkamākus un vienkāršākus, lai jūs visu enerģiju varētu veltīt radošām izpausmēm virtuvē.

Jauns standarts – pasaulē pirmā sistēma, kas nodrošina uzpildi bez piepūles

Pasaulē pirmās 800 ComfortLift® trauku mazgājamās mašīnas uzpildi un izkraušanu padara pavisam vieglu. Mūsu unikālā tehnoloģija paceļ grozu līdz jostasvietas līmenim vienā veiklā kustībā, ar vieglu rokas spiedienu uz roktura. Tas ir tik ērti, ka jūs brīnīsieties, kā līdz šim iztikāt bez šādas funkcijas.

800 ComfortLift® trauku mazgājamā mašīna

800 ComfortLift® trauku mazgājamā mašīna

 • list-circle Paceliet apakšējo grozu komfortablā līmenī izkraušanai un iekraušanai
 • list-circle Galda piederumiem ir atsevišķs izņemams grozs, tādējādi jūs varat tajā savietot visu, ko nepieciešams mazgāt
 • list-circle Iekšējais apgaismojums ērtākai pārskatīšanai