Ierīces dati

Hob2Hood, 90 cm, melns, A klase, elektron. skārienvadība uz stikla, 3+intensīvā jaudas pak., 320-575/710 m³/h, 52-66 dB(A), 2 ogles filtri MCFB87 standartaprīkojumā, 2 alumīnija tauku filtri

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Ļaujiet plīts virsmai parūpēties par tvaika nosūcēju

Tehnoloģija 700 Hob2Hood® automātiski kontrolē tvaika nosūcēja iestatījumus. Gatavojot ēdienu, tvaika nosūcējs pats pielāgojas jūsu veiktajām temperatūras izmaiņām vai tam, ka sākat lietot vairāk nekā vienu zonu. Tādējādi jūs varat labāk pievērsties gardu ēdienu gatavošanai.

Hob2Hood® nepārspējamām ērtībām

Hob2Hood® funkcija bezvadu režīmā savieno plīts virsmu ar tvaika nosūcēju. Sāciet gatavot, un tvaika nosūcējs automātiski noregulēs iestatījumus, gādājot par labāko nosūkšanu, pamatojoties uz plīts virsmas jaudas iestatījumiem. Tas padara smagos darbus, tādēļ jūs varat ar visu sirdi (un rokām) nodoties kulinārijas mākslai.

Rūpējieties par svaigu gaisu virtuvē ar šī tvaika nosūcēja jaudīgo motoru

Tvaika nosūcēja jaudīgais, uzlabotais motors nodrošina, ka jūsu virtuvē nav nevēlamu izgarojumu un ēdiena gatavošanas aromātu. Tas attīra gaisu ātri un efektīvi.

Ilgāka kalpošana un labāks apgaismojums: ļaujiet LEDlights atvieglot jums darbu

Izbaudiet profesionālu apgaismojumu gatavošanas laikā. Mūsu LEDlights patērē daudz mazāk enerģijas nekā citas spuldzes, vienlaikus nodrošinot nevainojamu redzamību virtuvē, lai varētu gatavot pārliecinošāk un kvalitatīvāk.

Augstas veiktspējas tauku filtrs

Augstās veiktspējas tvaika filtrs nepārtraukti attīra gaisu virtuvē, nodrošinot tīrību. Tas efektīvi uzsūc gatavošanas radītos taukus. Tā kā tas ir pilnībā mazgājams, tvaika nosūcēja kalpošanas laiks būs ilgāks. Izbaudiet svaigumu virtuvē ilgāk.

Precīzāks gatavošanas process

Elegantais stikla panelis atvieglo iestatījumu kontroli tvaika nosūcējam ātrai un efektīvai virtuves ventilēšanai. Pilnīga precizitāte ar skārienfunkcijām.

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone