Ierīces dati

780x520 mm, Hob2Hood, bez rāmja (noslīpēta priekš.mala), 4 indukcijas zonas, skārienjūtīga vadība, taimeris, tilta, jaudas pastiprināšanas, pauzes un taustiņu bloķēšanas opcijas, atlikušā siltuma indikāc.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Virtuves izkārtojuma brīvība un elastīgums

600 Bridge plīts virsma ar eXTractor ir indukcijas plīts virsma ar iebūvētu jaudīgu tvaika nosūcēju lielākai brīvībai virtuves izkārtojuma plānošanā. Bridge funkcija var apvienot divas gatavošanas zonas vienā lielā zonā lieliem gatavošanas traukiem.

Apvienojiet zonas, iegūstot vairāk vietas gatavošanai ar funkciju Bridge

Gatavošanas zonu apvienošanas funkcija ļauj jums apvienot divas atsevišķas gatavošanas zonas, radot vienu lielu virsmu. Temperatūras un laika iestatījumi tiek automātiski saskaņoti, tādēļ tā ir ideāli piemērota vairumam grilu vai cepeša katlu.

Četru zonu vadības elementi plašākām pārvaldības iespējām gatavošanas laikā

Viegli pārvaldiet četras gatavošanas zonas un iestatiet atsevišķus taimerus, izmantojot četrus individuālos zonu vadības elementus. Katrai zonai ir deviņi jaudas līmeņi un citas funkcijas, tostarp jaudas pastiprināšana, aktīvais pieskāriens, bērnu drošības funkcija un Hob2Hood funkcija.

"2 vienā" filtrs svaigākam virtuves gaisam

"2 vienā" filtrs ietver gan ogles, gan tauku filtru, lai uzturētu svaigu gaisu virtuvē. Izņemamo filtru ir viegli izmazgāt trauku mazgājamajā mašīnā un reģenerēt cepeškrāsnī ilgākam lietošanas periodam.

Pateicoties tehnoloģijai Hob2Hood®, tvaika nosūcējs pielāgojas automātiski

Vērsiet uzmanību ēdiena gatavošanai, pateicoties tvaika nosūcējam, kas automātiski pielāgojas, kad samazināt vai palielināt gatavošanas jaudu. Tehnoloģija Hob2Hood® ļauj jums vērst visu uzmanību uz maltītes pagatavošanu, kamēr plīts un tvaika nosūcējs nevainojami strādā jūsu labā.

Ātri attīriet virtuves gaisu ar funkciju Boost

Vienkārši nospiediet tvaika nosūcēja funkciju Boost tūlītējai jaudīgai gaisa attīrīšanai. Tā darbojas 10 minūtes un efektīvi attīra virtuves gaisu no pārmērīgiem izgarojumiem un tvaika.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone